Keď sme sa dozvedeli informáciu, že raper Michael Kmeť alias Separ a speváčka Martina Kmeťová sa po siedmich rokoch rozišli, bolo to obrovské prekvapenie. „Tina a ja sme spolu prežili nádherné životné obdobie, počas ktorého sme stihli zažiť všetko, čo vystihuje spojenie ,v dobrom aj v zlom‘. Videli sme spolu kus sveta, vychovávali dve nádherné deti, vybudovali spoločný domov,“ uviedol Separ v tom čase.

„Zažili sme aj veľmi ťažké chvíle, keď sme siahli na úplné dno, nie to finančné, skôr psychické. Ale aj to sme zvládli. No ako ubiehal čas a každý z nás sa začal venovať rozdielnym témam a veciam, začali sme sa vzďaľovať. Vždy pre nás bola rodina na prvom mieste, ale témy, o ktorých sme sa rozprávali, sme začali vidieť z rôznych uhlov a nenachádzali sme prienik. Preto sme sa po veľmi ťažkej a nie jednoduchej úvahe rozhodli, že kým sa to dá v láske a mieri, necháme jeden druhého ísť svojou cestou,“ doplnil s tým, že s Tinou zostávajú naďalej priateľmi.

Od toho momentu prešlo veľa dní a obidvaja si našli nových partnerov. Nedávno však Tina zverejnila krásny snímok s jej ex manželom a deťmi. "Vy ste proste Rodičia s veľkým R. Je krásne, že ukazujete, že ide. Že deti môžu byť na prvom mieste. Že, keď vzťah nevyjde, dá sa spoločne starať sa o to nádherné, čo z toho vzťahu vzišlo. Ste veľkou inšpiráciou," znel jeden z mnohých komentárov. Dokonca i údajná milenka manžela speváčky Dominiky Mirgovej Klára reagovala a podporila ich zdieľaním na jej profile. A my len môžeme súhlasiť. Spomínanú FOTO nájdete TU.