Zatvoriť vyhľadávanie

Vyhľadávanie

Lifestyle rubrika

Črevá v našom tele nie sú zodpovedné len za trávenieSponzorované

Neuveriteľné, čo všetko ovplyvňujú naše črevá. Ako zabezpečiť, aby fungovali správne?

Naše črevá nie sú zodpovedné len za naše trávenie. Majú vplyv na celkové zdravie a pohodu nášho tela. Vedci dokonca tvrdia, že je to náš druhý mozog. Na to, aby boli v dobrej kondícii sú zodpovedné viaceré faktory. Aké?

Sima

Speváčka Sima, ako ju nepoznáte: TAK zvodná ešte nikdy nebola!

Speváčka Simona Hégerová - Sima už v októbrovom čísle magazínu EMMA.

Katka zo Soulkliku

,,Čo si myslíme, sa stáva pravdou,"tvrdí Soulterapeutka Katka.Pritiahnite si myšlienkami lásku!

Hoci nebude vyzerať ako kópia disneyovskej rozprávky, ktorú ste dychtivo pozerali ako malé, tú vlastnú si môžete vytvoriť so svojím pozitívnym nastavením mysle. Ako? To vám s ľahkosťou ukáže soulterapeutka KATKA – SoulKlik®!

Horoskop

VEĽKÝ horoskop na október:Postavenie hviezd bude stabilné, ktoré znamenie čaká najväčšia zmena?

Horoskop pre október 2023 ukazuje, že podľa postavenia hviezd bude toto obdobie veľmi stabilné. Po predchádzajúcich mesiacoch, ktoré neboli vôbec ľahké, si konečne zase oddýchnete. Horoskop podľa stránky astrohoroskop.sk

V zorganizovanom šatníku sa ľahšie zorientujete

Nemáte si čo obliecť, hoci máte plný šatník? Takto si ho ľahko zorganizujete!

Zahlcuje vás neprehľadný šatník a ťažko hľadáte svoje obľúbené oblečenie alebo nevyhnutné doplnky? Neporiadok v šatníku môže byť zdrojom frustrácie, ale pomocou niekoľkých jednoduchých úprav ho môžete premeniť na organizovaný a funkčný priestor. Tu je návod, ako maximalizujete priestor v šatníku.

Ilustračné fotoSponzorované

Topánky na jeseň 2023 – spoznajte tohtoročné trendy

Sledujete streetwearové trendy? Potom isto viete, že sa neustále vyvíjajú a prinášajú nové nápady a inšpirácie do každodenných outfitov. Jesenné mesiace ponúkajú množstvo nových kreatívnych tipov, medzi ktorými nechýbajú ani topánky, s ktorými budete koncom roka dobýjať mestské ulice. Ak chcete vyjadriť svoj štýl a zároveň ukázať, že viete, čo sa v streetweare nosí, zistite, aké dámske a pánske topánky budú kraľovať na jeseň 2023.

Živé sny

Zabudnite na povery: Čo znamená, keď sa vám sníva týchto 11 snov? Číslo 4 vás poriadne šokuje!

Sny fascinujú ľudí už odjakživa. Každý z nich je originálny a individuálny, no existujú obrazy, ktoré sa v rôznych obmenách snívajú mnohým stále. Aj preto sa ľudia zvyknú obracať na pomoc rôznych snárov. Podľa slovenského psychológa Dušana Fábika však sny nepredstavujú niečo medzi nebom a zemou, ale sú „psychoterapiou“ nášho podvedomia. Čo jednotlivé obrazy znamenajú?

Červené outfity

Obľúbená farba sezóny: Stylista Samuel Krajča radí, ako ju využiť!

Stala sa obľúbenou aj u svetových módnych návrhárov.

Celulitída

Liposukcia či úzke džíny proti celulitíde? 3 mýty o pomarančovej koži, ktorým neverte!

Celulitída je veľmi častým ženským problémom, ktorý postihuje približne deväť z desiatich žien. , Hoci je neškodná, mnohé ženy sa za ňu hanbia. a zúfalo sa snažia svojich hrbolčekov na pokožke zbaviť. Dá sa proti tomuto ochoreniu vôbec bojovať a čo (ne)funguje?

Stylista hodnotí BMD

Stylista Emmy Samuel Krajča hodnotí outfity z BMD: ,,Nepoviem nič, len nechápavo pozerám!"

Moje dve rady pre vás - Ak si nie ste isté, ako sa obliecť na večerné udalosti, oslovte módnych stylistov, ktorí vám rýchlo poradia. Druhá rada sa týka vlasov. Na večernú udalosť si nestačí ich len prečesať alebo pripadne ich dať do klasického copu.

Bolestivá menštruácia

Trpíte počas menštruácie? Naložte si na tanier TOTO a bude vám lepšie!

Či už vás trápi PMS a kŕče, alebo sa len chcete na pár dní schovať pod perinu, tu sú tipy, čo jesť, aby ste sa cítili plné energie a pokojné.

Aj ty máš podobný problém a rezanie sa stalo tvojou drogou?

Rezanie sa stalo novou drogou tínedžeriek: Tu je NÁVOD ako zvládnuť sebapoškodzovanie!

Vyrovnať sa s náročným obdobím v čase dospievania nie je dnes prechádzka ružovou záhradou. Až 20 % mladých ľudí sa sebapoškodzuje, a s týmto hrozivým prejavom poruchy správania začínajú už v 12. roku života. Ak si sa s tým stretla aj TY, čítaj ďalej!

Zlomené srdce

Nezdá sa to, ale zlomené srdce naozaj bolí - 3 veci, ktoré sa potom dejú s vaším telom!

Ukázalo sa, že to nie je len metafora - koniec vzťahu môže s vaším telom urobiť všeličo. Spôsobí, že budete apatickí a nepokojní a to nie je všetko. Bolesť zo zlomeného srdca sa prirovnáva k úderu do brucha.

Aký to má význam?

Je náhoda, že stále vidíte čas 22:22? Pre aké znamenie to má aký význam?

Len premýšľate, či by ste si mali pozrieť ďalšiu epizódu seriálu na Netflixe alebo sa pripraviť do postele, no keď sa pozriete na hodiny je opäť 22:22. Včera to bolo to isté – je to náhoda? Prezradíme vám, prečo sa tak deje.

Zileniáli za svoj pomerne krátky život čelili mnohým globálnym a celospoločenským krízam a tie formovali ich pohľad na svet.

Generácia, ktorá túži zmeniť svet! Čím sú ZILENIÁLI takí výnimoční? Možno k nim patríte aj vy

Mileniáli, baby boomeri, generácia X, Y či Z. Aj vy v tom máte poriadny hokej? Aby tých kategórií nebolo málo, máme tu aj celkom novú generáciu zileniálov.

Gáboríkovci

FOTO Gáborikovci na dovolenke: Nečakané ZRANENIE, vyzerá to...

Manželia Gáborikovci trávia chvíle v neďalekom Chorvátsku. Mariána prekvapilo zranenie od morského tvora. Vyzerá to bolestivo!

Ste zvedaví, čo vás dnes čaká v živote? Pozrite si horoskop:

Hot video