Lifestyle rubrika

Petra (vľavo) je zakladateľkou bežeckej komunity SheRuns.

Čo robiť, aby sa vám splnil sen? Týchto päť Sloveniek prezradilo, ako na to!

Sny sú na to,a by sa plnili, stačí len makať na nich a veľmi chcieť. Päť inšpiratívnych žien EMME prezradilo, ako sa to podarilo im.

Film Green Book, ktorý bude súťažiť o Oscara, herečka Broňa Kováčiková určite odporúča.

Poď do kina: Mladá herečka Broňa K. miluje filmy, prečo odporúča hit Green Book?

Slovenská herečka Broňa Kováčiková síce ešte len študuje herectvo na VŠMU, kde ju ako profesorka vedie Milka Vášáryová, no už si zahrala v seriáloch Panelák, Som mama, v rozprávke Spievankovo a hosťuje v niekoľkých bratislavských divadlách.

láska, vzťahy, partnerstvo

OTESTUJTE SA: Viete, čo robiť, aby ste na ďalšieho Valentína už neboli single? 

Trávite dnešný večer sama alebo v spoločnosti najlepšej kamarátky? Aj keď je pozeranie filmov a popíjanie vína dobrým programom, my vám pomôžeme s nájdením budúceho partnera! Prostredníctvom tohto testu sa dozviete, kde hľadať a v akom prostredí máte najväčšiu šancu spoznať novú známosť!

Ktoré miesta sa oplatí navštíviť práve na jar?

10 miest, ktoré nutne musíte navštíviť na jar. Taká nádhera sa len tak nevidí!

Na jar, keď všetko pučí a kvitne je celý svet akýsi krajší. Predsa sú však miesta, ktoré sa oplatí vidieť špeciálne v tomto ročnom období. Tak šup bookovať letenky, veď jar je tu už onedlho.

Už od dnes v predaji!

Vychádza nová EMMA s Dominikou Cibulkovou na titulke! Nenechaj si ujsť fresh jarné trendy!

ODHAĽ +134 FRESH JARNÝCH TRENDOV, KTORÉ MUSÍŠ MAŤ. IBA V LOVELY MARCOVEJ EMME. NA TITULKE S VŽDY ŠTÝLOVOU DOMINIKOU CIBULKOVOU. LISTUJ JEJ ÚPRIMNÚ SPOVEĎ, EXKLUZÍVNE LEN V EMME. EMMA #FollowMe

František Košarišťan alias Fero Joke - zabávač, ktorý paroduje mnohé osobnosti. Vystupuje aj ako upratovačka Maja v TV Markíza.

Typológia poriadku: Prezraď, ako drhneš svoju domácnosť, a upratovačka Maja ti povie, aká si

Kto je upratovačka Maja? Vážne sa ešte v slovenských končinách nájde niekto, kto túto uhundranú strapatú osobu v zástere a s mopom v ruke nepozná?

Viete, ktoré slovenské celebrity sa vlani potajomky vydali?

OTESTUJTE SA: Viete, ktoré slovenské celebrity sa vlani potajomky vydali?

Počas predchádzajúceho roku si svoje “ áno“ povedalo viacero známych tvárí slovenského šoubiznisu. Niektoré svadby boli honosné a okázalé, iné zasa utajené a nečakané. Máte prehľad o nedávnych uzavretých manželstvách našich celebrít? Výsledok vám prezradí, či sa v ich ľúbostných vzťahoch skutočne vyznáte (všetky mená sú uvedené za slobodna).

Už viete kde oslávite sviatok zamilovaných?

Nielen Paríž je mestom zamilovaných. TIETO mestá sú na Valentín ako stvorené!

Ak patríte k náruživým zástancom romanticky stráveného Valentína, potom určite obľubujete pekné miesta, kde ho môžete osláviť. A ak už vám Paríž príde trošku tuctový, tu sú nové tipy, ktoré vás zaručene oslovia!

Tata Harper: Zoznámte sa s kráľovnou organickej kozmetiky!

Kolumbijská priekopníčka zelenej krásy Tata Harper pôsobila v kozmetickom priemysle doslova revolúciu. Zoznámte sa s Queen of Green!

Migréna je 3. najčastejšie ochorenie vo svete
a trpí ňou 12 % populácie a 15 % detí.

Pomoc, zase mám migrénu! Poradíme vám ako proti nej účinne bojovať!

Znepríjemňovala život van Goghovi, Caesarovi aj Čajkovskému a ak trápi aj vás, mali by ste niečo vedieť. Že migréna nie je len bolesť hlavy, je to choroba.

Veštenie ako jedna z foriem našej budúcnosti.

OTESTUJTE SA: Je pre vás návšteva veštice tou správnou voľbou?

Aj vy patríte medzi ľudí, ktorých vždy lákala predstava veštby z kariet alebo kávy? Ak nad touto myšlienkou už dlhšie uvažujete, neváhajte a otestujte sa s nami!

Matúš Krnčok
Sponzorované

Matúš Krnčok: „Milujem svoju prácu, ale na prvom mieste je rodina.“

Matúš Krnčok je moderátor, ktorého hlas poznáme najmä z ranného vysielania Rádia Európa 2. Jeho tvár sme si všimli v reláciách ako Československá superstar či Let’s dance a čoskoro bude moderátorom relácie The Voice.

Niekedy stačí len zmeniť postoj.

Poznáte 5 jazykov lásky? Vďaka nim si zlepšíte vzťah nielen pred Valentínom

Dlhotrvajúce vzťahy majú tendenciu upadať do stereotypu. To však rozhodne nie je dôvod na rozchod! Naopak, treba len hľadať spôsoby, ktorými doňho prinesiete nový vietor.

Moderátor a komik spolu vytvorili zohranú dvojicu.

Michal Sabo a Jakub Lužina zhrnuli 7 ženských pokušení po svojom a takto to dopadlo!

Moderátor Michal Sabo má vo svojom okolí veľa žien a nebál sa ich spýtať, aby mohol komik Jakub Lužina odpovedať. A tak vznikol tento bizarný rozhovor o pokušeniach, ktoré lomcujú každou ženou.

Deti celebritných rodičov možno spravia sľubnú kariéru v modelingu.

Nové hviezdy modelingu? Tieto slovenské deti s VIP priezviskom majú pred sebou veľkú kariéru!

Aj Slovensko má tváre ako Kaia Gerber. Deti celebritných rodičov, ktoré od nich dostali tie najlepšie gény. No okrem mladosti a krásy majú ešte jeden dôležitý bonus. Priezvisko, ktoré má cveng.

Seriál

OTESTUJTE SA: Ktorý seriál je pre vás ako stvorený?

Aj keď sa už zima pomaly končí,  dlhé večery nás ešte stále neopúšťajú. Veľakrát je preto najlepším relaxom zostať v pohodlí domova, uvariť si teplú večeru a zapozerať sa do skvelého seriálu pod teplou dekou. Ak ste ešte stále nenašli vášho favorita, s týmto kvízom sa vám to možno podarí.

Ste zvedaví, čo vás dnes čaká v živote? Pozrite si horoskop:

Hot video