Fotostory rubrika

Základy šatníka: Čo všetko by mala obsahovať vaša skriňa? Zistite, ktoré kúsky vám chýbajú!

Základy šatníka: Čo všetko by mala obsahovať vaša skriňa? Zistite, ktoré kúsky vám chýbajú!

Nejedna z nás pozná ten pocit zúfalstva, keď ráno stojí pred otvorenou skriňou a jednoducho si nemá čo obliecť. Samozrejme, možností je neúrekom, no pokiaľ nie ste majiteľkou nasledujúcich „basic“ kúskov, s kombinovaním budete mať vždy tak trochu problém.

Celebrity a ich pokrvné dvojčatá: Stavíme sa, že o týchto ste vôbec netušili!

Celebrity a ich pokrvné dvojčatá: Stavíme sa, že o týchto ste vôbec netušili!

Podobu tam určite nájdete a prekvapí vás, že nenasledovali hviezdne kariéry svojich súrodencov. Pozrite sa, kto všetko v Hollywoode pochádza z dvojičiek.

Je vôbec možné všetky tieto požiadavky splniť?

12 uspokojivých vecí, ktoré chce každá žena v posteli: Muži by si mali dávať pozor najmä na...

Zatiaľ, čo sexuálne preferencie sú u každého rozdielne, stále existuje niekoľko univerzálnych zásad, ktoré robia sex lepším. Či už máme dlhoročného alebo nového partnera, stále túžime po týchto dvanástich veciach.

a

Poznáte polohy bozkávania? Osvojte si ich a váš vzťah dostane úplne iný rozmer

Bozky sú vo vzťahu azda najbežnejším úkonom. Kým na začiatku pri nich cítime príjemné chvenie, časom môžu celkom zovšednieť a ich čaro sa úplne vytratí. Nedopustite to! Sila bozku je na nezaplatenie.

Toto ste o nich netušili: 19 filmov, v ktorých mali herci skutočný sex

Ukázali sa v nich aj známi lámači ženských sŕdc: 18 filmov, v ktorých mali herci skutočný sex

Keďže je sex prirodzená súčasť nášho života, niektorí režiséri sa ho rozhodli zakomponovať do svojich filmov. Pre zvýšený pocit realizmu obsadili hercov, ktorí sa odhodlali mať pred kamerami skutočný sex. Tu je 18 filmov, ktoré zlomili tabu.

Heidi Klum

Instagram vs realita: Spoznali by ste svetové hviezdy aj bez mejkapu a skrášľujúcich filtrov?

Skrášľujúce filtre a photoshopové úpravy sa stali neodmysliteľnou súčasťou sociálnych sietí. A nečudo, že sú také obľúbené. Hladkú pleť, plné pery či foxy eyes si viete vykúzliť behom dvoch kliknutí.

Vážne si známe tváre kedysi na Ples v opere obliekli takéto módne

Vážne si hostia na prvé Plesy v opere obliekli také „skvosty“? Tých 15 kreácií vyráža dych

Plesovú sezónu na Slovensku každoročne otvára veľkolepý Ples v opere. Tentokrát nám kvôli celosvetovej pandémii, bohužiaľ, neostáva nič iné, len si zaspomínať na predchádzajúce ročníky.

Vedeli ste, že Angelina Jolie má slovenské korene?

Slovensko v Hollywoode i vrcholovom športe: Tieto svetové hviezdy majú slovenský pôvod

Slovensku sa často vraví „malá veľká krajina“, a je to naozaj tak. Dali sme dohromady zoznam celebrít a športovcov, ktorí síce nevystupujú pod našou vlajkou, avšak majú v sebe aj niečo slovenské. Niektorí dokonca viac, ako by ste čakali.

Pokračovanie na ďalšej strane.

Ako prežiť menštruáciu? Vďaka týmto overeným tipom zvládnete svoje dni omnoho ľahšie!

Aj napriek tomu, že si každá z nás musí týchto pár dní v mesiaci pravidelne „vytrpieť,“ existujú spôsoby, ako si ich aspoň o čosi spríjemniť. Prinášame vám jednoduché a overené rady, ktoré vám pomôžu menštruáciu zvládnuť s úsmevom na tvári.

Na týchto zlozvykoch sa muži zhodujú.

7 vecí, ktoré chlapi v posteli neznášajú. Nerobte ich a budete tá najlepšia milenka!

Môžete byť krásna a sexi, ale každý z týchto hlúpych zvykov môže razom zabiť všetku vášeň. Na týchto bodoch sa zhodujú výsledky viacerých prieskumov medzi mužmi. Čo vy na to, súhlasíte?

Uhádnete, ktoré boli najdrahšie?

FOTO Najdrahších celebritných rób všetkých čias: Z ich hodnoty vám padne sánka!

Cena za lesk na červenom koberci vie byť poriadne vysoká a vedia to aj hviezdne dámy, ktoré si za ne poriadne priplatili. Pozrite zbierku šiat, za ktoré by ste si pokojne kúpili byt aj auto. A ostalo by vám určite aj na ďalšie šaty!

Toto je 14 najšokujúcejších nahých filmových scén všetkých čias!

S nahotou nemajú problém: Toto je 15 najšokujúcejších filmových scén všetkých čias!

Nie je žiadnou novinkou, že v posledných rokoch sa na filmových plátnach objavujú čoraz častejšie dráždivé scény plné nahoty a sexu. Pravdupovediac, divák to už tak trocha očakáva, pretože pikantné zábery vedia každý film poriadne okoreniť.

Soňa Skoncová

Najkrajšie vianočné stromčeky: Pozrite, ako si ich tento rok vyzdobili slovenské celebrity!

Známe tváre slovenského šoubiznisu si na výzdobe svojich vianočných stromčekov dali opäť poriadne záležať. Tu je 11 z nich!

Zistite, ktoré celebrity sa zaľúbili do svojich fanúšikov.

Láska ako z filmu: 15 celebrít, ktoré sa zaľúbili do svojich fanúšikov

Láska nevzplanie len medzi hereckými kolegami. Mnohé hviezdy sú pravidelne obklopené tisíckami fanúšikov a tu je dôkaz, že aj z náhodných stretnutí sa môže zrodiť veľká láska. A často aj za vtipných okolností!

Láska niekedy končí rozvodom, ťažkým rozvodom a to hlavne pre chlapov. Títo hollywoodski herci museli svojím ženám zacvakať poriadny balík peňazí!

Najdrahšie rozvody hollywoodskych hviezd: Kto musel svojej žene zacvakať 425 miliónov?

Niektoré manželstvá nevydržia až do smrti, ale do rozvodu. Ten nie je pre nikoho hračkou a už vôbec pre slávnych hercov, ktorí museli svojim ženuškám zaplatiť nemalý balík peňazí. Aha, kto skončil najhoršie!

Penélope Cruz a Charlize Theron sa spolu „vybláznili“ vo filme Hlava v oblakoch.

Keď žena miluje ženu: Slávne herečky, ktoré sa blysli v horúcich lesbických scénach

Takmer každá z nás si aspoň raz v živote predstavila sex so ženou. Známe herečky si to rovno vyskúšali pred kamerami a niektoré boli poriadne presvedčivé...

Ste zvedaví, čo vás dnes čaká v živote? Pozrite si horoskop:

Hot video