Kvízy rubrika

kvíz

OTESTUJTE SA: Nastal už ten správny čas požiadať v práci o povýšenie?

V živote každého zamestnanca raz príde k zlomovému bodu, kedy mu začne táto otázka čoraz intenzívnejšie vŕtať v hlave. Žiadosť o povýšenie si síce vyžaduje dávku odvahy, no ak ste presvedčený, že na to máte, smelo do toho. Pokiaľ ste však ešte stále na pochybách, otestujte sa a zistite, či už naozaj nastal správny čas alebo by ste mali ešte chvíľu počkať.

OTESTUJTE SA: Kam si kúpiť letenky? Tento test vám naplánuje letnú dovolenku!

OTESTUJTE SA: Kam si kúpiť letenky? Tento test vám naplánuje letnú dovolenku!

Leto je už v plnom prúde a nám nebehá po mysli nič iné, len plánovanie dovolenky snov, počas ktorej si aspoň na pár dní oddýchneme od každodenného pracovného šialenstva. Veru, aj keď sa to nezdá, izby v hoteloch aj letenky sa míňajú čoraz rýchlejšie a preto netreba zaspať na vavrínoch. Otestujte sa a zistite, kam si tento rok pobaliť kufre.

kvíz

OTESTUJTE SA: Poznáte tajnú reč chlapov? Čo vám chcú týmto naozaj povedať?

Nielen slová, ale aj činy dokážu o mužoch prezradiť toho omnoho viac, ako by ste čakali. V navonok obyčajných postojoch sa môžu skrývať signály, ktoré vám prezradia či sa vás náhodou nesnažia zbaliť alebo odohnať. Dávajte si však ale pozor aj na to, čo hovoria. Slová, ktoré vypustia z úst veľakrát totiž znamenajú niečo úplne iné, ako ste si pôvodne mysleli.

kvíz

OTESTUJTE SA: Kašlete na kamarátov kvôli partnerovi? Zistite, či s ním netrávite veľa času

Vzťahy medzi kamarátmi a partnerom niekedy bývajú viac než komplikované. Hlavne zo začiatku, keď vidíte svet cez ružové okuliare, trávite so svojou polovičkou takmer všetok voľný čas. Treba však vedieť, kde je miera a zistiť, či to náhodou už trochu nepreháňate.

OTESTUJTE SA: Je pre vás návšteva festivalu tou správnou voľbou?

OTESTUJTE SA: Je pre vás návšteva festivalu tou správnou voľbou?

Ku každému letu neodmysliteľne patria dovolenky, piesočnaté pláže či festivaly. Zatiaľ čo si v hotelovom rezorte oddýchneme pri dobrej knihe a zaplávame v bazéne s morskou vodou, nie každý človek vyhľadáva práve tento typ relaxu. Ak chcete zažiť počas tohto roku zmenu v podobe dobrodružstva pod stanom, zistite, či ste vhodný typ na návštevu festivalu.

kvíz

OTESTUJTE SA: Depilácia, epilácia, holenie – všetko, čo o tom potrebujete vedieť!

Trvalé odstránenie chĺpkov a hladké nohy či podpazušie sú snom snáď každej ženy. V súčasnosti existuje množstvo metód, ktorými sa nežiaduceho ochlpenia aspoň na chvíľu dokážeme zbaviť. Viete však, ktorým tvrdeniam v oblasti holenia alebo depilácie netreba vôbec veriť?

kvíz

OTESTUJTE SA: Tieto fakty o strave by ste si mali pred začiatkom leta určite zapamätať!

Dovolenky a tropické počasie už klopú na dvere a to znamená len jediné – čas kúpania a plavková sezóna sa neodmysliteľne blížia. Ak aj vy momentálne pracujete na formovaní vysnívanej postavy, dnešný test vám prezradí, aké potraviny by ste nemali určite vynechať či koľko času je odporúčané počas týždňa venovať fyzickej aktivite.

kvíz

OTESTUJTE SA: Je váš chlap tým pravým gentlemanom? Zistite, či sa ním môžete začať pýšiť!

V partnerskom vzťahu je dôležitá nielen vernosť, láska a opora, ale aj iné, možno nepodstatnejšie maličkosti, ktoré nám dávajú pocítiť, akú skvelú polovičku sme si vybrali. Otváranie dverí a (občasné) platenie účtu sú hádam samozrejmosťou, no vďaka dnešnému testu odhalíte, či je váš partner skutočným gentlemenom aj vo svojom vnútri.

Diagnóza závislý? Zistite, či to so sociálnymi sieťami už trochu nepreháňate.

OTESTUJTE SA: Diagnóza závislý? Zistite, či to so sociálnymi sieťami už trochu nepreháňate

Aj keď nám mobily a sociálne siete každodenne uľahčujú život v mnohých oblastiach, treba vedieť, kedy povedať DOSŤ! Nejeden z nás častokrát zabúda, že život si treba užívať prostredníctvom prítomného okamihu a nie cez displej mobilu. Tento test vám prezradí, či by ste náhodou nemali zaradiť spiatočku.

kvíz

OTESTUJTE SA: V akom spôsobe balenia sa skrýva moja tajná zbraň? Zistite, ako na to!

Určite poznáte ten pocit, keď sa konečne ocitnete na vysnívanom rande s vaším crushom a jediné, na čo myslíte, je to, ako najlepšie zapôsobiť. Otestujte sa s nami a zistite, akým spôsobom si ho stopercentne získate.

žena, makeup, mejkap

OTESTUJTE SA: Necháte sa oklamať? Zistite, ktoré z týchto tvrdení o make-upe sú len mýty

Každodenne sme obklopované najnovšími beauty vychytávkami, ktoré nás nútia neustále rozširovať našu kozmetickú zbierku. Viete však, ako tieto produkty správne použiť a ktorým tvrdeniam o make-upe netreba vôbec veriť? Otestujte sa a zistite, aká je pravda!

Kvíz

OTESTUJTE SA: Viete, ktorí slovenskí herci si zahrali po boku svetových celebrít?

Cieľom väčšiny hercov je dostať sa aspoň raz v živote na svetové filmové plátna a zahrať si po boku hollywoodskych celebrít. Mnoho našich Slovákov je však natoľko šikovných, že si tento sen už dávno splnili a tak sa môžu pýšiť účinkovaním v tých najznámejších filmoch či seriáloch. Uhádnete, ktorí to sú?

kvíz

OTESTUJTE SA: Viete, aký zázračný účinok majú tieto SUPERPOTRAVINY?

V súčasnosti sa dajú v našich obchodoch či biopredajniach nájsť skutočné poklady, vďaka ktorým sa náš jedálniček môže jednoduchou cestou stať zdravším, výživnejším a plným skvelých nutričných hodnôt. Viete, aké superschopnosti obsahujú nasledujúce potraviny?

kvíz

OTESTUJTE SA: Viete, aké potraviny Slováci najčastejšie vyhadzujú? Tento kvíz vám to odhalí

Slovenská kuchyňa je plná rôznych špecialít, ktoré nám závidia aj v zahraničí, no mnohokrát sme leniví tieto dobroty variť sami doma. Najčastejším riešením je teda objednávka jedla či kúpa polotovarov. Čo je však horšie, na varenie údajne nemáme vôbec čas a v koši toho končí viac, ako by sme čakali.

Týchto 15 svetoznámych značiek ste doteraz vyslovovali zle. Viete, ktoré to sú?

OTESTUJTE SA: Týchto 15 svetoznámych značiek ste doteraz vyslovovali zle. Viete, ktoré to sú?

Každá ich poznáme, obdivujeme a chceli by sme vlastniť nejeden kúsok z ich kolekcie preslávených kabeliek, opaskov či topánok. Viete ale, ako sa však najznámejšie svetové značky v skutočnosti vyslovujú?

Kvíz

OTESTUJTE SA: Je pre vás naozaj ten pravý? Zistite, či vás čaká spoločná budúcnosť

Počas každého partnerského vzťahu sa počase vyskytne otázka - “Je naozaj ten pravý?” Aj keď sa zo začiatku pozeráte na všetko cez ružové okuliare, tento stav dokonalosti netrvá nikdy večne. Ak začínate mať pochybnosti alebo sa chcete len utvrdiť v tom, že vaša súčasná polovička je pre vás naozaj to pravé, otestujte sa s nami a zistite, aká je pravda.

Ste zvedaví, čo vás dnes čaká v živote? Pozrite si horoskop:

Hot video