Lifestyle rubrika

Kanye West vyhlásil, že test panenstva je čosi, čo schválil aj Boh.

Aj v roku 2020 má panenstvo svoju cenu, ale prečo na tom ľuďom stále tak záleží?

Alebo sme sa zasekli v stredoveku?

Vyrazte na cesty s týmito Slovenkami! (ilustračné foto)

Inšpirácia zo slovenského Instagramu: Týchto 5 cestovateliek sa oplatí sledovať

Hoci sme toho v posledných týždňoch veľa nacestovať nemohli, zdá sa, že všetkým, ktorí majú túlavé topánky, svitá na lepšie časy. A kde sa inšpirovať na cesty? No predsa na Instagrame!

Konečne tu máme leto a teplo.

Taliansky denník alebo toskánska Dolce vita v časoch korony: Deň 88.

Už je to oficiálne, prišlo k nám leto a s ním všetko, čo k nemu patrí. Prvé kúpanie v mori, prvý skok do bazéna, prvé svieže červené melóny, šťavnaté marhule a slnko, ktoré sa drží na oblohe od rána až do večera.

Tieto recepty sa počas letnej sezóny rozhodne oplatí vyskúšať!

Fresh duo: Využite grilovaciu sezónu a pripravte si chutné letné šaláty!

Horúce letné dni zvádzajú dať si svieži letný šalát plný vycibrených chutí. Využite grilovaciu sezónu a pridajte ingredienciám nápaditý šmrnc.

Už čoskoro sa dozvieme, ktorá sa stane Miss Slovensko 2020.

Finále súťaže MISS SLOVENSKO sa uskutoční v polovici augusta

Finálový večer 25.ročníka súťaže MISS SLOVENSKO sa uskutoční 14.augusta 2020. Po presunutí termínu, ktoré bolo spôsobené mimoriadnou situáciou na Slovensku i vo svete, sa opäť všetko pripravuje na veľkolepé finále.

Sladký život ako v Taliansku si môžete vyčarovať kdekoľvek.

Taliansky denník alebo toskánska Dolce vita v časoch korony: Deň 86.

Mnohí z vás mi v posledných dňoch píšete ohľadom aktuálnej situácie v Toskánsku. Cestovať či necestovať? Prinesie tento malý risk zisk v podobe poloprázdnych kultúrnych pamiatok a historických centier, alebo je prípadná nákaza a jej následky dosť vážnym strašiakom, aby ste necestovali? Úprimne vám poviem, že z toho, čo vidím ja v mojom okolí, nebyť rúškami zahalené tváre, ani by som si nevšimla, že sa dostávame z pandémie, kvôli ktorej zomrelo strašne veľa ľudí. Ale ja žijem v malom 30- tisícovom mestečku na pobreží, takže sa to vôbec nedá porovnávať s tým, čo je v Miláne alebo v ostatných regiónoch.

Ilustračné foto.Sponzorované

Keď sa o voňavý zážitok vo vašej kúpeľni postará dokonalý pár

Keď sa náhodne vybraných ľudí spýtate, čo v nich dokáže vyvolať počas bežného dňa mimoriadne príjemný pocit, je to prekvapivé, ale mnoho odpovedí bude podobných...

OTESTUJTE SA: Poznáte najväčšie svetové letiská? Dokážte, že ich ovládate úplne všetky!

OTESTUJTE SA: Poznáte najväčšie svetové letiská? Dokážte, že ich ovládate úplne všetky!

Sú neodmysliteľnou súčasťou dovoleniek, pracovných ciest či letných prázdnin, počas ktorých sa stávajú lietadlá najvyťaženejším dopravným prostriedkom. Aj napriek tomu, že sa preprava oblakmi stala kvôli koronavírusu na pár mesiacov úplným tabu, pomaly, ale isto si môžeme návštevy krajín po celom svete znova užívať plnými dúškami. Zistite, ako dobre zvládnete priradiť letiská k jednotlivým mestám!

Proteínová tyčinka Natural Balance od Oriflame si vás získa svojou ovocnou chuťou, ale aj kvalitným zložením!Sponzorované

Malá zmena, veľké výsledky: Takto sa ti konečne podarí schudnúť a váhu si aj udržať!

Niektoré z nás môžu cvičiť aj hodiny a i tak veľmi nechudnú. Možno nie si zástankyňou diét, ale aspoň túto malú zmenu v strave urobť môžeš. Uvidíš, aké výsledky prinesie!

Dovolenka s kamoškami, áno či nie?

Dámska jazda: Áno, či nie? Takýto výlet vám totiž môže zničiť dlhoročné priateľstvo

Pokiaľ nechcete pre jednu dovolenku riskovať celoživotné priateľstvo, nerobte to. Tak ako dokážu dovolenku zruinovať určití chlapi, dokážu to aj určité typy žien.

Ilustračné foto.Sponzorované

Všestranný riad do každej kuchyne

Tiež ste v uplynulých týždňoch riešili denne kam s ním? Teplý obed a večera pre celú rodinu sa stala neodmysliteľnou súčasťou drvivej väčšiny domácností, ale o to viac sme zistili, koľko hrncov nám v kuchyni chýba. Značka TEFAL ponúka jednoduché riešenie, ako efektívne naše domácnosti dovybaviť.

Ide o individuálnych šialencov? Alebo ďalšiu vlnu teroru, ktorú ľudstvo v posledných rokoch zažíva na všetkých frontoch?

Muži, ktorí nenávidia ženy: Hovoria si incelovia a pre svoje presvedčenie dokážu aj vraždiť...

Incel – involuntary celibate, čiže nedobrovoľne v celibáte. Túto skratku im síce vymyslela žena, no uzurpovali si ju zatrpknutí chlapíci.

Získať oprávnenie nazývať svoj hotel
alebo kemp EKO zariadením nie je jednoduché? Nejde „len“
o triedenie odpadu či zavedenie inteligentného systému, lebo
certifikácia európskou ekoznačkou vyžaduje splniť 29 povinných
kritérií a získať stanovený počet bodov deklarovaním časti
z 90 voliteľných kritérií.

Zelené cestovanie: Objavte NAJlepšie EKO rezorty na svete!

Aj turistika dnes fičí na ekovlne, pretože ochrana životného prostredia sa týka hotelov, rezortov a obľúbených miest na relax.

V dnešnom denníku vám rozpoviem, ako funguje slnečníková kultúra na toskánskom pobreží.

Taliansky denník alebo toskánska Dolce vita v časoch korony: Deň 81.

Stalo sa vám už niekedy počas dovolenky v Taliansku, že ste prišli na nádhernú pláž, rozhodli ste sa prenajať si slnečník s lehátkami a už už ste sa videli v prvej rade hneď pri vode?

Andrea Verešová si udržuje svoje krivky aj počas domácej karantény.

VIDEO: Zacvičte si doma spolu s Andreou Verešovou! Tá má ale...

...ale postavičku! A nie je zadarmo. Slovenská kráska je milovníčkou zdravého životného štýlu, do ktorého patrí aj pravidelný pohyb a zdravá strava, Tréningy ju neobišli ani počas karantény. Tak čo, máte chuť si s ňou zacvičiť?

Kandráčovci sa podelili o zábery zo svojho hniezdočka.

Parádny dom Kandráčovcov: Pozrite na to, starému nábytku vdýchli nový život! (FOTO)

Už onedlho si manželia Kandráčovci prinesú do svojho krásneho kráľovstva ďalšieho člena. V našej galérii nájdete dokonca zábery z ich domu.

Ste zvedaví, čo vás dnes čaká v živote? Pozrite si horoskop:

Hot video