Svetová rubrika

Barbora Bergová už dvadsať rokov robí PR svetovým luxusným  značkám, takže v módnej brandži je ako  doma.

Pravá fashionista: Češka Barbora Bergová, ostrieľaná biznismenka a baba, ktorá má štýl.

Už ako tínedžerka na strednej hltala módne časopisy Elle a Harper’s Bazaar, ktoré v Česku práve začali vychádzať. A popri tom snívala. O tom, že ju české médiá dnes zaraďujú medzi desať najvplyvnejších žien českej módy sa jej však ani nezdalo.

Viete, ktoré známe krásky preferujú ženskú náruč?

Najslávnejšie lesbičky: Tieto známe krásky uprednostňujú rovnaké pohlavie

Sú slávne a nádherné, čo značí, že by mohli mať mužov, koľko sa im len zachce. Napriek tomu preferujú ženskú náklonnosť. Viete, o ktorých kráskach je reč?

Karolína Chomisteková

Najkrajšie slovenské missky: Ako vyzerajú a čo robia dnes?

Súťaž krásy je pre dievčatá vstupenkou do sveta modeliek. Záleží len na jednotlivých kráskach, ako s takouto šancou vynaložia. Niektoré dokonca prešli nielen kariérnymi, ale aj fyzickými premenami. Iné zas nezmenili ani pribúdajúce roky.

Po ťažkom období má opäť úsmev na tvári.

Pribratá, ale opäť šťastná. Demi Lovato našla v liečebni lásku. Má to však háčik

Speváčka Demi Lovato má už zrejme to najhoršie za sebou a chce začať nový život. Po troch mesiacoch v liečebni sa už opäť ukazuje na verejnosti a obnovila aj aktivitu na Instagrame. To, že pribrala podľa niektorých zdrojov až 20 kíl jej však neprekáža.

Tieto svadby ohúrili v roku 2018 Slovensko i svet.

Najkrajšie prominentné svadby roku 2018: Tieto osobnosti si povedali ÁNO!

Najkrajšie celebritné svadby roku 2018: Tieto osobnosti si povedali ÁNO! Rok 2018 sa niesol v znamení viacerých veľkolepých svadieb vo svetovom, ale aj slovenskom meradle. Výber niektorých z nich vás prekvapí, no ktovie, možno sa necháte aj inšpirovať.

Sexi tanečníka zo skupiny Ladylicious, Monika Sakmanová vyzerá aj vo vysokom štádiu tehotenstva pekelne sexi! Pozrite, s akým záberom sa pochválila na sociálnej sieti.

Toto je najsexi tehuľka šoubiznisu: Známa tanečníčka pár dní pred pôrodom!

Krásna tanečníčka Monika Sakmanová a jej partner raper Ramón Beňo sa už o chvíľu stanú rodičmi! Ich prvé dieťatko príde na svet už o pár dní... Pozrite, aká sexi je aj v 9. mesiaci tehotenstva!

Vo filme veľakrát zachraňujú svet, v realite utekajú pred pavúkom!

Najbizarnejšie fóbie známych hviezd: Neuveríte, čoho sa boja!

Fóbie hviezd šoubiznisu sú niekedy skutočne bizarné. Pri niektorých sa pozastavíte a poviete si, že tí sa boja už naozaj všetkého - aj točiacich sa dverí v nákupných centrách. A minimálne v jednom prípade budete mať pravdu!

Takto im to spolu pristane. Ale to, čo z nich vytvorili v múzeu,  sa podobou nazvať nedá.

Najhoršie figuríny Meghan a Harryho, aké ste kedy videli: Nebudete veriť vlastným očiam!

Včera sa múzeu voskových figurín Madame Tussaud podarilo niečo naozaj zmätočné. Na prvý pohľad to môže vyzerať, akoby odhalili voskové napodobeniny princa Harryho a Meghana Markle, ale pravda je oveľa horšia.

Škandálov a prešľapov má najsledovanejšia kráľovská rodina sveta na konte požehnane.

Trapasy sa nevyhýbajú ani britskej kráľovskej rodine: Toto sú najväčšie z nich

S istotou ste v živote zažili nie jeden trápny moment, na ktorý by ste najradšej zabudli. Aj preto vás možno poteší, že sa podobné veci nevyhýbajú britskej kráľovskej rodine. Dokonca by jej členovia v niektorých prípadoch tromfli aj tie najkontroverznejšie hviezdy šoubiznisu.

Zdá sa, že ich spoločnému la dolce vita už odzvonilo.

Známy televízny šéfkuchár šokuje: Rozchod len pol roka po rozprávkovej svadbe

Bola to láska ako hrom a sympatická dvojica si okamžite získala pozornosť a srdcia verejnosti. No zdá sa, že niektoré veci sú ružové a ideálne len navonok. Správa o tom, že ich vzťah sa len pol roka po svadbe rozpadol, vyvolala veľké emócie.

Speváčka Celeste Buckingham priznala staršieho priateľa.

Nový párik v slovenskom šoubiznise: Celeste Buckingham priznala staršieho priateľa

Od minulého týždňa preniká šoubiznisovým kuloárom informácia, že jedna z našich najsympatickejších speváčok už nie je single. Nedávno to potvrdila aj ona samotná.

Čerstvá informácia z Instagramu influencerky Tatiany Židekovej a jej priateľa, sexi futbalistu Michala Mravca. O ruku ju požiadal ako pravý romantik a prsteň jej nastokol počas dovolenky na Bali. „Ja si myslím, že slová sú zbytočné,“ napísala Táňa pod video zo zásnub.

Zásnuby 2018: Pozrite sa, ktoré známe Slovenky povedali áno svojim vyvoleným

Zdá sa, že v novom roku sa to v šoubiznise bude svadbami len tak hemžiť. Necháme sa prekvapiť, ktorá z dám bude tou najkrajšou nevestou.

Leonardo DiCaprio mal vždy tie najkrajšie ženy. Toto sú ony!

V posteli mal najkrajšie ženy sveta: Zoznam bývalých partneriek Leonarda DiCapria vás dostane

O Leonardovi DiCapriovi nemožno hovoriť len ako jednom z najznámejších hercov súčasnosti. Už roky ho sprevádza aj povesť jedného z najväčších zvodcov.

Známe mamičky a ich ratolesti to s imidžom jednoducho vedia.

Toto sú najkrajšie a najštýlovejšie mamičky nášho šoubiznisu

Byť mamičkou na plný úväzok vôbec neznamená popri deťoch zanevrieť na samu seba. Naopak, deti dokážu ženám pridať na kráse a pôvabe! Tieto známe mamy sú dôkazom toho, že ani počas ich materskej dovolenky nezanevreli na módu a svoj vlastný štýl. S deťmi sa navyše veľakrát dopĺňajú tak skvele, že by ste si ich bez nich ani nevedeli predstaviť.

Partners in crime - Gabika a Jasmina.

Úspešná Jasmina Alagič má svojho guru: Radami Gabiky sa riadim na 98 percent

Aj v šoubiznise existujú dvojice, ktoré spolu fungujú dokonale - ako siamské dvojičky. Šéfka módnej televízie Gabriela Drobová stvorila na Slovensku už mnoho hviezd. Tou najjagavejšou je momentálne Jasmina, ktorá urobila v slovenskou šoubiznise poriadny vietor.

Minulosť, za ktorú sa hanbia: Tieto hviezdy skončili v rukách polície!

Temná minulosť slávnych: Hviezdy šoubiznisu, ktorým sa nevyhli opletačky so zákonom!

Zákon by mal platiť pre každého z nás rovnako a to bez ohľadu na majetkové pomery. Dôkazom, že to skutočne platí, sú aj problémy niektorých známych hviezd, ktoré sa nevyhli nie len pokutám, odobratiu vodičského preukazu, ale aj väzeniu. Viacero z nich má za sebou celkom slušnú kriminálnu minulosť.

Ste zvedaví, čo vás dnes čaká v živote? Pozrite si horoskop:

Hot video