Svetová rubrika

Škandálov a prešľapov má najsledovanejšia kráľovská rodina sveta na konte požehnane.

Trapasy sa nevyhýbajú ani britskej kráľovskej rodine: Toto sú najväčšie z nich

S istotou ste v živote zažili nie jeden trápny moment, na ktorý by ste najradšej zabudli. Aj preto vás možno poteší, že sa podobné veci nevyhýbajú britskej kráľovskej rodine. Dokonca by jej členovia v niektorých prípadoch tromfli aj tie najkontroverznejšie hviezdy šoubiznisu.

Karolína Chomisteková

Najkrajšie slovenské missky: Ako vyzerajú a čo robia dnes?

Súťaž krásy je pre dievčatá vstupenkou do sveta modeliek. Záleží len na jednotlivých kráskach, ako s takouto šancou vynaložia. Niektoré dokonca prešli nielen kariérnymi, ale aj fyzickými premenami. Iné zas nezmenili ani pribúdajúce roky.

Zdá sa, že ich spoločnému la dolce vita už odzvonilo.

Známy televízny šéfkuchár šokuje: Rozchod len pol roka po rozprávkovej svadbe

Bola to láska ako hrom a sympatická dvojica si okamžite získala pozornosť a srdcia verejnosti. No zdá sa, že niektoré veci sú ružové a ideálne len navonok. Správa o tom, že ich vzťah sa len pol roka po svadbe rozpadol, vyvolala veľké emócie.

Speváčka Celeste Buckingham priznala staršieho priateľa.

Nový párik v slovenskom šoubiznise: Celeste Buckingham priznala staršieho priateľa

Od minulého týždňa preniká šoubiznisovým kuloárom informácia, že jedna z našich najsympatickejších speváčok už nie je single. Nedávno to potvrdila aj ona samotná.

Čerstvá informácia z Instagramu influencerky Tatiany Židekovej a jej priateľa, sexi futbalistu Michala Mravca. O ruku ju požiadal ako pravý romantik a prsteň jej nastokol počas dovolenky na Bali. „Ja si myslím, že slová sú zbytočné,“ napísala Táňa pod video zo zásnub.

Zásnuby 2018: Pozrite sa, ktoré známe Slovenky povedali áno svojim vyvoleným

Zdá sa, že v novom roku sa to v šoubiznise bude svadbami len tak hemžiť. Necháme sa prekvapiť, ktorá z dám bude tou najkrajšou nevestou.

Leonardo DiCaprio mal vždy tie najkrajšie ženy. Toto sú ony!

V posteli mal najkrajšie ženy sveta: Zoznam bývalých partneriek Leonarda DiCapria vás dostane

O Leonardovi DiCapriovi nemožno hovoriť len ako jednom z najznámejších hercov súčasnosti. Už roky ho sprevádza aj povesť jedného z najväčších zvodcov.

Známe mamičky a ich ratolesti to s imidžom jednoducho vedia.

Toto sú najkrajšie a najštýlovejšie mamičky nášho šoubiznisu

Byť mamičkou na plný úväzok vôbec neznamená popri deťoch zanevrieť na samu seba. Naopak, deti dokážu ženám pridať na kráse a pôvabe! Tieto známe mamy sú dôkazom toho, že ani počas ich materskej dovolenky nezanevreli na módu a svoj vlastný štýl. S deťmi sa navyše veľakrát dopĺňajú tak skvele, že by ste si ich bez nich ani nevedeli predstaviť.

Partners in crime - Gabika a Jasmina.

Úspešná Jasmina Alagič má svojho guru: Radami Gabiky sa riadim na 98 percent

Aj v šoubiznise existujú dvojice, ktoré spolu fungujú dokonale - ako siamské dvojičky. Šéfka módnej televízie Gabriela Drobová stvorila na Slovensku už mnoho hviezd. Tou najjagavejšou je momentálne Jasmina, ktorá urobila v slovenskou šoubiznise poriadny vietor.

Minulosť, za ktorú sa hanbia: Tieto hviezdy skončili v rukách polície!

Temná minulosť slávnych: Hviezdy šoubiznisu, ktorým sa nevyhli opletačky so zákonom!

Zákon by mal platiť pre každého z nás rovnako a to bez ohľadu na majetkové pomery. Dôkazom, že to skutočne platí, sú aj problémy niektorých známych hviezd, ktoré sa nevyhli nie len pokutám, odobratiu vodičského preukazu, ale aj väzeniu. Viacero z nich má za sebou celkom slušnú kriminálnu minulosť.

Dominika Cibulková plánuje toho o sebe prezradiť ešte oveľa viac.

Dominika Cibulková má pre fanúšikov veľké prekvapenie: Čo všetko zo svojho súkromia odhalí?

Fanúšikovia najznámejšej fashionistky medzi profesionálnymi tenistkami sa podľa všetkého majú na čo tešiť.

Postava typu krv a mlieko už dávno nie je v šoubiznise prekážkou.

Plnšia postava je v kurze: Tieto známe ženy majú pár kíl navyše a nehanbia sa za to

Dlhoročný módny trend zväčša opisuje ideál krásy ako extrémne štíhlu postavu, na ktorej tele by sme márne hľadali známky tukových zásob. Nie každý môže vyzerať podľa tejto predstavy, avšak to ešte neznamená, že ide o chybu. Zopár týchto známych celebrít je dôkazom toho, že aj so zopár kilami navyše príťažlivý vzhľad ešte nemusí vylučovať - práve naopak.

Návrhár viditeľne pribral a svetu nechtiac ukázal, prečo sa neusmieva!

Karl Lagerfeld vydesil fanúšikov: Čo sa skrýva za stratou úsmevu a zmenou jeho výzoru?

Jeden z najznámejších žijúcich módnych návrhárov Karl Lagerfeld bol v poslednej dobe plný záhad. Fanúšikov tohto známeho dizajnéra vydesili ihneď dve veci. Kontroverznému návrhárovi sa niekam odsťahoval jeho úsmev. Naproti tomu, mu však pribudlo nejaké to kilečko navyše a radikálne zmenil svoj výzor. Všetko by vzhľadom na jeho vek bolo normálne, avšak toto je predsa Karl a ten vyzeral úplne inak.

Čo myslíte, na ktorej priečke sa umiestnila Beyoncé Knowles?

Poznáme NAJlepšie zarábajúceho hudobníka za rok 2018: Toto meno možno nikto nečakal...

Zoznam najvyššie platených hudobníkov na celom svete za rok 2018 bol odhalený a číslo jeden je tak trocha prekvapením! Veď sa presvedčte.

Z Instagramu si spravili slušný biznis: Z tých zárobkov sa vám zatočí hlava!

Neuveríte, koľko na Instagrame zarábajú tieto hviezdy!

Zárobky vďaka sociálnym sieťam už nie sú v dnešnej dobe ničím výnimočným. Čoraz známejšou sociálnou sieťou s veľkým potenciálom sa stal Instagram. Všimlo si to aj viacero známych osobností, ktoré si prostredníctvom neho prišli na nemalé peniaze. Aj preto sme pre vás vybrali TOP 10 celebrít podľa ich zárobku na spomínanej sociálnej sieti.

Dvojica to spolu ťahá už tri roky a stále vyzerajú ako čerstvo zamilovaní.

Zaľúbenci Naty Kerny a Pil C majú miesto, kde sa cítia v bezpečí

Poznáte ten pocit, keď si s niekým sadnete vo všetkom? O to viac, keď spolu viete dokonalo fungovať v súkromí aj v biznise? Presne takou dvojicou sú už viac ako tri roky Instagramové hviezdy Naty Kerny a Pil C.

Poznáte Slovenky, ktoré kraľujú Instagramu?

Instagramové kráľovné zo Slovenska: Tieto krásky by vám na sociálnej sieti nemali uniknúť

Slovensko má len okolo 5,5 milióna obyvateľov, preto si mnoho z nás povie, že je pre našinca veľmi ťažké získať si slušne veľké publikum. Nasledujúce Slovensky sú však dôkazom, že to možné je. Toto je zoznam najúspešnejších slovenských žien na Instagrame, ktoré počtom priaznivcov tromfli aj mnohých známych mužov.

Ste zvedaví, čo vás dnes čaká v živote? Pozrite si horoskop:

Hot video