Hneď ráno ako prvý informoval o údajnej nevere manžela Dominiky Mirgovej denník Plus JEDEN DEŇ. Dominika a Peter tvorili pred svadbou pár už tri roky a spájal ich aj štvormesačný synček Peťko. Svoje áno si povedali v auguste 2015 a ich veľký deň vyzeral ako z rozprávky.

Klebety o ich možnom rozchode kolovali internetom už pred nejakým časom, no Dominika reagovala striktne. ,,Už dávno som sa vyjadrila, že môj osobný život nebudem na sociálnych sieťach zdieľať. Nechcem, aby mi ľudia videli do ,kuchyne‘, z toho som už vyrástla. Svoje súkromie si chcem chrániť. Verím, že to chápete,“ reagovala vtedy na dohady.

„Dominikin manžel Peťo si našiel novú spriaznenú dušu. Volá sa Klára, je tiež z Trnavy a dokonca ho zverejňuje už aj v svojich ‚storkách‘ na Instagrame. Nedávno zverejnila jeho fotku a napísala k nej ‚Môj vitamín Z‘ a pridala aj veľké srdiečko,“ prezradil denníku Plus JEDEN DEŇ dobre informovaný zdroj z blízkosti dvojice.

„Áno, zachytila som tieto fotky a články, bohužiaľ, dnes ráno z médií počas toho, ako som malého viezla do školy a mrzí ma, že som sa to nedozvedela od človeka, s ktorým som strávila 10 rokov. Cítim sa hrozne. Som smutná a sklamaná,“ poslala odkaz po svojej manažérke. „Ale keďže máme spolu krásneho a zdravého syna Peťka a myslím si, že sme obaja skvelí rodičia, verím že nájdeme spoločnú cestu, ako byť dobrými rodičmi naďalej,“ dodala exkluzívne pre web odzadu.sk Viac FOTOGRAFIÍ nájdete v GALÉRII.