Tento muž prehovoril Rytmusa!

Tina, Anita Soul, Monika Bagárová, Dan Bárta... To bol len zlomok slvelých hudobných hostí, ktorých si Dara pozvala na svoj "životný" koncert, ktorý bol zároveň oslavou jej 50. narodenín. O najväčšie prekvapenie sa však postaral Rytmus, keď pri pesničke Party DJ, ktorú spolu naspievali ešte v roku 2006 vybehol na pódium. V tom čase síce ešte spolu netvorili pár, paparazzi ich nachytali po prvýkrát až v roku 2011. Hviezdy párik spolu vydržal 7 rokov a od ich rozchodu spolu nekomunikovali. Až doteraz!!! 

Ako sa hovorí, čas je najlepší liek a to v prípade Dary a Rytmusa platí dvojnásobne. Obaja sú šťastní a zamilovaní, Rytmus po boku svojej manželky Jasminy Alagič a Dara horí láskou pri futbalovej hviezde Pavlovi Nedvědovi, ktorý nechýbal na jej koncerte a bol jej veľkou oporou. 

V momente, kedy sa slovenský raper objavil na pódiu, celá O2 Aréna začala doslova šalieť. Azda nikto neveril, že by sa na koncerte ako hudobný hosť ocitol aj Rytmus. Kto je za tým? Leoš Mareš! V jeho hlave skrzla myšlienka celého megakoncertu, vrátane Rytmusa, ktorý ho poriadne okorenil. A bol to práve on, kto ho oslovil na spoluprácu, na čo neváhal a kývol.

O tomto prekvapení však vedel dopredu ešte niekto, vďaka komu, sa na pódiu objavil. Šéfka módnej televízie a mediálna guru, Gabika Drobová, ktorá je mimochodom Jasmininou najlepšou kamarátkou, bola ďalšou spojkou... Rytmus prišiel na koncert bez doprovodu Jasminy, tá zostala doma s ich malým Sanelom.

Takto šťastne po boku svojho partnera Pavla Nedvěda odchádzala Dara z koncertu.
Zdroj: Instagram/leosmares

Emócie lietali celou arénou

 „Darinka, v prvom rade by som chcel poďakovať za všetko, že sa o nás staráš, o tú hudbu, že nás ovplyvňuješ. Gratulujem ti k tejto krásnej udalosti plnej O2 aréne, veľký potlesk. Prajem ti veľa zdravia, veľa šťastia, veľa lásky, lebo o tom to je,“ povedal raper po tom, ako s Darou zaspieval spoločnú pieseň. Nielen na Dare, ktorá celý koncert prežívala veľmi emotívne, ale aj na na veľkom Rytmusovi bolo vidieť, že mu Dara nie je ľahostajná. ,,Silní muži vždy definovali môj život," zaznelo od Dary po jeho gratulácii.