Miriam Kalisová popri práci, domácnosti a staraní sa o dcérku, stíha ešte aj maľovať, zveľaďovať či tvoriť. Okrem receptov na rôzne domáce pochúťky sa so svojimi fanúšikmi na Instagrame pravidelne delí aj o inšpiratívne DIY nápady, ktorými si zútulňuje bývanie, píše Žena.sk.

Nerobí jej problém sa popri tom ani zašpiniť a vyhrnúť rukávy, chytiť do rúk štetec, kladivo či dokonca hlinu. "Je toľko vecí, čo o mne neviete. Milujem sa hrať s blatom. Od malička. Tak keď sa nerýpem v zemi a nesadím kvety, tak sa hrám s hlinou, modelujem, pretváram ju do mojej predstavy dokonalej nedokonalosti a pritom som zablatená až po vlasy," píše pod jedným z príspevkov na sociálnej sieti, v ktorom ukazuje svoje výtvory.

Okrem obrovského stromu, ktorý vlastnoručne vytvorila, jej steny zdobí niekoľko obrazov, ktoré maľuje po nociach. V jej byte nesmú chýbať ani farby a množstvo drevených doplnkov či rastlín, ktoré celý priestor príjemne dotvoria. A to nie je všetko. Pozrite sa na to, ako si blondínka originálne býva. Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.