Aidana Shawa stvárnil John Corbett (56) a bol jednou z veľkých lások hlavnej hrdinky Carrie. Síce to vyzeralo, že by mohli byť spolu, všetkým bolo jasné, že novinárka patrí k Johnovi. ,,On je totiž New York. Bolo to jasné hneď," hovoril svojho času produkčný.

Natáčanie ďalšieho pokračovania kultového seriálu pod názvom Ako to bolo ďalej... je v plnom prúde. Druhá séria sa na HBO Max predstaví už v roku 2023 a scény, ktoré aktuálne unikajú zo zákulisia odhalili, že sa vráti nielen bývalá láska, ale že Carrie Bradshaw si na seba opäť oblečie svadobné šaty od Vivienne Westwood, ktoré mala počas svadby s Pánom Božským.

Po februárovom finále výkonný producent Michael Patrick King pre Deadline vysvetlil, prečo sa Aiden neobjavil už v prvom pokračovaní. ,,Mali sme pocit, že toho bolo na Carrie veľa. Chceli sme jej dať šancu, aby sa mohla vyrovnať so smrťou Božského a Aidenov návrat je veľká dejová línia, ktorú sme predtým nikdy nezamýšľali."

V záverečných okamžikoch prvej série sa ale Carrie pobozká s producentom podcastu Franklynom, čo je znamenie, že sa konečne vyliečila zo starých rán a je pripravená na nový vzťah. Avšak, karty zamieša Aidenov príchod, čo je z nových záberov viac ako isté. Okrem svadobných šiat budú spolu v obchode s elektronikou, žeby výbava do spoločného bývania? Nechajme sa prekvapiť. EXKLUZÍVNE FOTO zo zákulisia natáčania nájdete v GALÉRII.