Aj napriek tomu, že synovi Jakubkovi venuje všetok čas, je pracovne vyťažená a občas potrebuje pomôcť. Minulý rok absolvovala náročný projekt Let's Dance, stále má prácu aj v tenisovej akadémii a rozbehnuté vlastné projekty či spolupráce.

Dominika Cibulková priznáva, že otázku opatrovateľky začala riešiť ešte počas tehotenstva a aj keď absolútne netušila, čo ju čaká, vedela, že niekoho určite bude potrebovať. ,,Vedela som, že chcem mať pri sebe niekoho, na koho sa môžem hocikedy na 100% spoľahnúť a opäť som mala v živote šťastie na človeka tak dôležitého," hovorí o Andrejke, ktorá jej pomáha so starostlivosťou o malého Jakubka.

FOTOGRAFIE JAKUBKOVEJ OPATROVATEĽKY NÁJDETE V GALÉRII

,,Naša Andrejka s nami všade cestuje a už je členom našej rodiny," dodáva Cibulková, ktorá si zároveň nevie vynachváliť služby opatrovateľskej spoločnosti, ktorá jej ju zabezpečila.

Otázka "chúvy", ako ju samotná tenistka nazvala, nie je v dnešnej spoločnosti ničím výnimočným, no stále sa nájdu aj také matky, ktoré o tom nechcú ani len počuť. Dominika ale otvorene hovorí o tom, že na tom nie je nič zvláštne, navyše je skvelé, že majú všetci tak dobré vzťahy a Jakubkova opatrovateľka sa stala súčasťou rodiny. FOTOGRAFIE JAKUBKOVEJ OPATROVATEĽKY NÁJDETE V GALÉRII TU.

FOTOGRAFIE JAKUBKOVEJ OPATROVATEĽKY NÁJDETE V GALÉRII

„Bol to pre nás veľmi silný a emotívny zážitok, ktorý sme aj počas silnej korony mohli zažiť spolu. Navyše tam bol Michal od začiatku do konca celé štyri dni so mnou. Bol najlepší tatino v pôrodnici,“ vytešovala sa Dominika Navara Cibulková.
Zdroj: Instagram - Dominika Cibulková