Realistické silikónové bábiky sú najnovším trendom, ktorý sa šíri Európou. Aj preto naši českí susedia vytvorili unikátny koncept nevestinca Naughty Harbor, ktorý je zatiaľ jediný v Európe a v ktorom nepracujú skutočné dievčatá, ale silikónové prostitútky. Aj keď vyzerajú viac ako reálne. „Zachováš vernosť svojej partnerke či partnerovi. S nami zažiješ netradičný erotický zážitok bez zábran a nervozity,“ láka ich stránka. Netradičný sex chcú ponúkať bez zábran, bez nervozity a najmä bez toho, aby sa návštevníci cítili neverní. To je ich hlavná stratégia.

Tajná adresa orgií

Za nápadom vytvoriť tento netradičný nevestinec stojí  Patrik Duda, ktorý sa v erotickom priemysle pohybuje už niekoľko rokov. „Náhodou som s naším marketingovým špecialistom narazil na tému robotického sexu. Už v tej chvíli som sa do tejto myšlienky okamžite zamiloval a vedel som, že to chcem priniesť aj do Prahy. Hlavný dôvod, prečo som do erotického biznisu vstúpil, je motorický sex. Ten síce zatiaľ nemá veľa spoločného so silikónovými bábikami, ktoré v našom podniku ponúkame, ale raz sa k tomu dostanem,“ hovorí ambiciózny podnikateľ, pre ktorého je Česká republika len začiatkom. Plánuje totiž otvárať pobočky aj v ďalších krajinách. „Osobne ma láka všetko, čo je nadčasové a ukazuje smer, kam sa budeme vydávať. Táto téma je skutočne veľmi futuristická, ale je to naša budúcnosť, aj preto ma tak baví,“ hovorí zakladateľ projektu www.bezpasaka.cz. 

Sex s realistickými bábikami je v našich zemepisných šírkach stále veľké tabu.
Sex s realistickými bábikami je v našich zemepisných šírkach stále veľké tabu.
Zdroj: Archív

Ale späť k „bordelu“, kde zákazníkom poskytujú rozkoš silikónové dievčatá. Objednať sa tam môžete telefonicky alebo cez registračný formulár na internetovej stránke. Heslom tohto podniku je absolútna diskrétnosť, na tej si tu dávajú záležať. „Anonymita je základ, od klientov v rezervácii síce chceme meno, ale často je to skôr prezývka alebo pseudonym. Väčšina klientov však s diskrétnosťou problém nemá a bežne udáva svoje údaje.“ A ako to funguje v praxi? V daný deň ráno vám príde SMS, ktorú treba potvrdiť do troch hodín slovom ÁNO. Potom príde adresa, kde sa váš sexuálny experiment uskutoční. Zvonček alebo označenie silikónového verejného domu by ste hľadali márne, je naozaj anonymný, hoci  sa nachádza v centre Prahy.

Dovolené je vraj všetko, vyhnúť by ste sa mali len drsnejším praktikám, ktoré by mohli poškodiť alebo zničiť „pokožku“ bábiky. Vedľa postele na nočnom stolíku vás bude čakať pripravený lubrikačný gél, kondómy, vreckovky a dokonca aj nápojový lístok – môžete si dať víno, vodku či kávičku úplne zadarmo. To je servis, čo poviete?  Polhodinka s kráskou či sexi svalovcom stojí 1 200 českých korún (46 eur), hodinka 1 900 (73 eur) a  za dve hodiny zaplatíte  2 900 korún, čo je asi 112 eur.  Erotickí fajnšmekri si dokonca môžu dopriať aj švédsku trojku.

Pokračovanie na ďalšej strane.