Boris Valábik je na sociálnych sieťach pomerne aktívny, no svoje súkromie si veľmi prísne stráži, a tak sa mu veľkú novinku podarilo udržať v tajnosti dlhé dva mesiace. Prezradil ho napokon až prsteň na ľavej ruke. Dvojica si svoje áno povedala rok po zásnubách ešte 22. augusta na romantickom Nitrianskom hrade v kruhu najbližších.

Jeho vyvolenou sa stala krásna Lucia, s ktorou sa spoznal počas štúdia na policajnej akadémii v Pezinku. Nevesta zažiarila v priliehavých bielych šatách s čipkovanou vlečkou, ktoré lemovali jej bezchybnú postavu. Mladomanželom to spolu nesmierne pristalo, na čom sa v komentároch zhodli aj fanúšikovia bývalého hokejistu.

A to, že je známy lámač ženských sŕdc už v chomútove, prezradil napokon sám na Instagrame, kde zverejnil niekoľko záberov z ich veľkého dňa. "Frajeriek môže mať chlap veľa. Aj by mal mať aby vedel, že tá pravá do života je skutočne tá pravá," napísal k poslednému príspevku, pod ktorým sa nahromadili desiatky prajných reakcií. Mladomanželom gratulujeme!

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.