1. Rešpekt
Muž sa potrebuje pri vás cítiť ako muž s veľkým M. Je preňho dôležité, aby ste boli naňho hrdá, dávala mu najavo obdiv i určitý rešpekt. To všetko je silná motivácia na získanie, prípadne posilnenie sebavedomia. Muži tiež potrebujú cítiť, že im dôverujete a milujete ich.

2. Vyrovnanosť
Chlap nemá náladu riešiť zakomplexovanú ženskú. Potrebuje partnerku, ktorá je spokojná sama so sebou, vie čo chce od života, nestavia si vzdušné zámky a nespráva sa ako pubertiačka. Je sebavedomá a má vlastný názor. Nejde tak ani o to, čo dokázala, ale ako sa dokáže postaviť k životu a rodine.

Ste vyrovnaná a nezávislá?
Zdroj: shutterstock

3. Nezávislosť
Muži neznášajú stíhačky rovnako ako domasedky. To, že s ním žijete, ešte neznamená, že máte zabudnúť na svoje kamarátky a záľuby. Nemusíte každý deň po práci okamžite utekať domov a čakať ho s teplou večerou. Rovnako ako má on svoje aktivity, majte ich aj vy. Aspoň sa budete mať večer o čom rozprávať.

4. Nadhľad
Muži občas robia veci, ktoré nás dokážu poriadne vytočiť. Ak si ten váš berie k sledovaniu hokeja burger s pivom, pristavte mu ku gauču vysávač s poznámkou, aby si nezabudol po sebe povysávať.