1/ Biela ľadvinka

Na farbe síce až tak nezáleží, ale keď chcem byť (a to som) detailista, tentoraz siahnite po bielej farbe. Ľadvinka je absolútnym hitom tejto sezóny a konečne ide aj o fashion kúsok, ktorý je mimoriadne praktický. Hodí sa k akémukoľvek outfitu, preto sa objavil aj v mojej poslednej kolekcii MIKLOSKO ART.

2/ Priesvitný šilt

Originálny doplnok, ktorý v poslednom čase vytláča do úzadia aj samotné klobúky. Hoci s ním Dior prišiel už minulú sezónu, jeho boom na Slovensko dorazil až teraz. Nič to, dôležité je nejaký vlastniť. Látkový či plastový, len nech ho na nás vidieť.

Priesvitný šilt
Priesvitný šilt
Zdroj: Archív

3/ Slnečné okuliare

Bez nich ani na krok, aj preto, že chránia oči, aj preto, že tvoria  neodmysliteľnú súčasť letných outfitov. Módnym domom kreativita nechýba, preto si môžete vybrať naozaj aj tie najbláznivejšie. Ja sám som neodolal veľkým farebným štvorcovým okuliarom od Gucci, ktoré volám „bazénovky“.

4/ Trblietavý sprej na telo

Áno, každý, kto ma pozná, vie, čo ako muž aj ako módny návrhár milujem. Všetko, čo sa trbliece. No nemusia to byť len krásne šaty, ale aj telo. Čo je krajšie, ako lesklá opálená pokožka, ktorá sa ešte aj ligoce ako hollywoodska star?

Trblietavý sprej na telo.
Trblietavý sprej na telo.
Zdroj: Archív

5/ Plážové šaty s potlačou

Sú všade. Vážne všade.  Potlače aktuálne vládnu módnemu biznisu a neobišli ani mňa, či skôr moju poslednú kolekciu. Skúste tentoraz siahnuť po letných plážových šatách s potlačou, v ktorých budete originálna a neprehliadnuteľná.  Mojím favoritom je čierno-biela kombinácia.

6/ Legíny s podprsenkou

Dokonalý letný outfit pre odvážne sexice! Kedy sa nepredviesť, keď nie teraz?

7/ Ponožky MIKLOSKO

Ideálne na teplé letné noci, keď budete na teraske popíjať prosseco. Ako inak, v štýlových ponožkách.

Ponožky MIKLOSKO.
Ponožky MIKLOSKO.
Zdroj: Archív