Televízia Markíza sa v rámci jarnej sezóny rozhodla pre jeden z najúspešnejších projektov minulého roka. Let's Dance opäť zaplní vysielaciu štruktúru a diváci sa skutočne majú na čo tešiť.

Na parkete uvidia mená ako Marián Gáborík , Boris Valábik, Victor Ibara, Mario Cimarro, Richard Autner, Milan Junior Zimnýkoval, ale aj Helena Krajčiová, Janka Kovalčíková a Mária Čírová.

Výkony hviezd a známych osobností bude hodnotiť porota, v ktorej nastali menšie zmeny. Pre nikoho nebude veľkým prekvapením, že do kresiel opäť zasadne Adela Vinczeová, Tatiana Drexler či ostrieľaný Janko Ďurovčík a nováčikom bude Janko Koleník.

Posledným ohláseným menom je Gabika Marcinková, ktorá sa v roku 2012 objavila v rebríčku sto najkrajších tvárí sveta na 85. mieste. Obľúbená herečka má s manželom Martinom Mihalčínom zo skupiny Heľenine oči dve krásne detičky. Rodinný život miluje a užíva si ho plnými dúškami. Gabika nemá problém ani s hereckými úlohami, kde musela ukázať "viac kože", je odvážna a každú rolu berie maximálne profesionálne.

Uvidíme, ako sa jej bude dariť v tanečnej show, pánska časť publika bude určite nadšená. Rovnako však tiež dámy, Gabika milujú všetci a má tie najlepšie predispozície na to, aby celú súťaž aj vyhrala. VIAC jej (aj pikantných) FOTOGRAFIÍ nájdete v GALÉRII.