Pozrite sa, ako zažiarila Vlhovej mama na galavečere, v GALÉRII

Výsledky ankety Klubu športových redaktorov SSN vyhlásili na slávnostnom galavečere v bratislavskom hoteli Gate One. Vlhová  ako prvá v 30-ročnej histórii súťaže triumfovala až štyrikrát po sebe. Počtom titulov sa vyrovnala ďalšiemu olympijskému víťazovi Michalovi Martikánovi. 

Rok 2022 mala vydarený, získala v ňom olympijské zlato a vybojovala aj malý krištáľový glóbus za slalom. ,,Rok 2022 bol pre mňa asi najvýnimočnejší. Splnil sa mi veľký celoživotný sen a stala som sa olympijskou víťazkou. Okrem úspechov je pre mňa dôležité aj to, že som zdravá a venujem sa tomu, čo ma baví," povedala Vlhová, ktorá sa do top 10 ankety Športovec roka dostala siedmykrát.

Mama olympijskej víťazky z Pekingu prišla na galavečer v čiernych vyzývavých šatách s odhaleným chrbtom a odvážnym výstrihom. Zuzana Vlhová pútala pozornosť všetkých prítomných.

Hoci viacero ocenených chýbalo, na Športovcovi roka sa objavilo aj niekoľko legiend na čele s plavkyňou Martinou Moravcovou a nechýbal aj súčasný politik OĽaNO, ktorý dorazil s príťažlivou manželkou. FOTO, v akých outfitoch sa predviedli naši športovci, legendy a ich sexi polovičky, nájdete v GALÉRII.