Na takýto zážitok Sofia nikdy nezabudne a dokonca môže naštartovať jej hviezdu kariéru tanečníčky. A ako sa vôbec ocitla v Prahe na jednom pódiu s takou veľkou hviezdou, akou je Justin Bieber? Sofia sa zúčastnila tanečnej výzvy na YouTube, ktorú vyhlásil spevákov tím. Pod vedením lektorky Riverpark Dance School Zuzky Kadukovej sa naučila choreografiu, ktorú zavesila na youtube a na základe tohto videa ju vybrali, aby bola súčasťou tanečného doprovodu k piesni Children na koncerte Justina Biebera v Prahe počas jeho koncertného turné.

Zatancovala si na pódiu s Bieberom! Mladej slovenskej tanečníčke sa splnil sen
Zdroj: archív

Čítajte viac:

Poznáme víťazku internetového hlasovania: Táto kráska sa vám páčila najviac

O svoje pocity z tohto jedinečného zážitku sa s nami podelila samotná Sofia.

Ako si sa dostala k tomu, že ťa vybrali ako tanečnicu na koncert Justina Biebera?

Prihlásila som sa do konkurzu na YouTube, ktorý vyhlásil Justin Bieber počas svojho koncertného turné Purpose Tour. Išlo o to, aby sme sa naučili choreografiu pre pesničku Children, ktorú precvičoval Nick DeMoura, kreatívny riaditeľ a choreograf tohto koncertného turné. Takže som si nacvičila tuto choreografiu so Zuzkou Kaduk, lektorkou Riverpark Dance School, kde navštevujem pravidelne tanečné hodiny, nahrala video s týmto tancom, zavesila naYouTube a dúfala, že budem vybraná. Potom mi prišiel ten radostný mail.

Aká bola tvoja reakcia, keď ťa vybrali?

Keď som si to prečítala, bola som strašne šťastná, plakala som od radosti, kričala, skákala, všetko, čo k tomu patrí...

Bola si jediná Slovenka?

Boli sme štyria: Čech, Nemec a dve Slovenky.

Aké bolo tancovať na tak veľkom koncerte?

Bol to úžasný zážitok, obrovský príval pozitívnej energie. Fanúšikovia boli vo vare, všetci spievali, bola tam vynikajúca atmosféra. Keď sme dotancovali dali sme si s Justinom high five, dokonca ma objal a povedal mi: "Awesome, amazing job". To bol neopísateľný pocit.

Aj si sa s nim stretla?

V zákulisí sme sa stretli s Nickom DeMourom a Justinovými tanečníkmi. Všetko to prebiehalo rýchlo, veľmi profesionálne. Justin sa pripravoval na koncert, nemal priestor na stretnutie, čo je úplne pochopiteľné.

Týmto videom Sofia ohúrila Bieberov tím.

A takto to prebiehalo priamo na pódiu!

Čítajte viac:

Našli sme nové tváre svetového modelingu: Toto sú naše budúce hviezdy!