Pozrite, čo Veronika urobila so svojimi vlasmi

Moderátor a televízna redaktorka sú spolu už niekoľko rokov. Na svoje šieste výročie ju Matej "Sajfa" Cifra požiadal o ruku. V roku 2016 si konečne povedali svoje "áno". Už viac ako dva roky tvoria krásny, harmonický a šťastne zamilovaný pár. Takúto krásnu lásku im môžeme len závidieť. Dali sa dokopy len náhodou. Sajfa stretol Veroniku v reštaurácii a pokukoval po nej. Nedalo mu to a prišiel za ňou, aby jej povedal aká je pekná. Veroniku to veľmi neohúrilo. Moderátor si ešte počkal na okamih, kedy bude odchádzať aby si ju obzrel: ,,Keď vstala, videl som dve pekné, dlhé nohy na štekliach, malý zadok...takže dobre. A potom som jej napísal na facebook." Nakoniec mala dvojica prvé rande, ktoré síce nevyšlo tak ako by si priali, ale dalo ich to dokopy.

Veronika pracuje ako televízna redaktorka. Svojho princa na bielom koni už našla, stal sa ním vtipný moderátor Sajfa. Manželia sú už dva roky.
Veronika pracuje ako televízna redaktorka. Svojho princa na bielom koni už našla, stal sa ním vtipný moderátor Sajfa. Manželia sú už dva roky.
Instagram.com

Veronika patrí medzi najatraktívnejšie Slovenky šoubiznisu. Ženy ju obdivujú za to aká je a milujú jej štýl. Závideniahodná jej aj jej dokonalá pleť či krásne blond vlasy. Redaktorka však zatúžila po malej zmene. Svoje vlasy ostrihala a to nemylsíme len prá centimetrov, ale poriadny kus. 

Čítajte viac:

Lukáš Kimlička má ďalší úspech na konte: Líčil známu modelku z Victoria's Secret!

To je ale neuveriteľná podoba! Pozrite, na koho sa v detstve podobala vizážistka Lucid

Karin Haydu dráždi v sexi plavkách: Verili by ste, že má takéto božské telo?!

Fúúúj! Celebrity, ktoré si na hygiene nepotrpia: TOTO sú najznámejší špindíri

Je to rebel: Princ Harry porušil svojou obrúčkou hneď dve kráľovské tradície!

Rozídená Dara Rolins má konkurenciu: Emma Tekelyová ukázala fotku v plavkách!