Dominika Rošková a Adam Bárdy sa pretancovali až do finále veľkolepej show Let's Dance. Na začiatku by si na sympatického herca stavil len málokto, no počas posledného prenosu dokázal, že má aj na to, aby celú súťaž vyhral.

Okrem hereckých povinností musel skĺbiť aj tie tanečné a rodinné, keďže sa mu nedávno narodil synček. Z absolútneho amatéra sa vypracoval na slušného tanečníka, ktorému nerobila problém rumba, samba, valčík či rôzne akrobatické vystúpenia.

Počas posledného priameho prenosu mohli diváci vidieť niekoľko dokrútok, medzi nimi aj tú, kde si tanečné páry navzájom ďakovali a po desiatich týždňoch sa z nich stali skutoční priatelia. Dominika Rošková bola Adamovi veľmi zaviazaná, pomohol jej vo veľmi náročnom životnom období.

Nikto ale netušil, o čom konkrétne hovorila. Môžeme si len domýšľať. „S Jaroslavom Packom už pár nejaký čas netvorím. S najväčším vzájomným rešpektom sme sa vydali každý svojou cestou," uviedla Dominika pre Nový Čas.

„Vo vzťahu teda nie som, ale ani nie som ešte otvorená ničomu novému. Srdiečko sa potrebuje vyliečiť, a to chce čas,“ dodala tanečnica, ktorá si naozaj prešla ťažkým obdobím.