Známy milovník žien Boris Kollár má doteraz dvanásť detí s desiatimi ženami. Podľa zistení Plusky sa však kŕdeľ jeho potomkov môže čoskoro rozšíriť, keďže politikov nový objav má byť v požehnanom stave.

Anonymný zdroj pre denník tiež potvrdil, že matkou č. 11 Kollárovho 13. dieťaťa by mala byť Laura Vizváryová (28), ktorá sa ešte v roku 2014 objavila v speváckej súťaži X-Factor. Vizváryová síce spevácku kariéru nerozbehla, no stihla sa vydať dráhou podnikateľky, evidentne úspešnej: otvorila si e-shop a vlastní aj dva kamenné obchody s oblečením v lukratívnej časti hlavného mesta.

Atraktívna blondína za posledné roky extrémne zmenila imidž. Zbavila sa nadváhy a prešla aj viacerými estetickými vylepšeniami. Je viac než isté, že si dala zväčšiť pery, absolvovala úpravu pŕs a pravdepodobne aj korekciu nosa.

Mladá kráska má na sociálnej sieti celú sériu fotiek, ktoré dokazujú, že miluje luxus, drahé oblečenie aj exkluzívne módne doplnky. Dior, Bottega Veneta, či Louis Vuitton sú len niektoré zo zvučných značiek, ktorých výrobky vlastní.

Plavovláska je tiež vášnivou cestovateľkou. Pomerne často trávi dovolenky v exotike, čo svedčí o tom, že je finančne zabezpečená a môže si takýto luxus dovoliť. Na jej profile môžeme vidieť snímky, kde sa slní na pláži, pózuje pod palmami, či vychutnáva raňajky na jachte. Luxus, pohodlie a drahé oblečenie však dopraje aj svojmu malému synovi, ktorého podľa všetkého vychováva sama. FOTO pred a po úpravách nájdete v GALÉRII!