Monika Bagárová má za sebou turbulentný rok plný vzostupov a pádov. Na Vianoce minulého roka oznámila rozchod s MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom . Začiatkom toho nového však nasledovalo obdobie nádeje, keďže sa s otcom jej dcéry dali opäť dokopy. Lenže v lete speváčka priznala, že pokus zachrániť rodinu nebol úspešný a so športovcom šli od seba.

Po tom, čo si česká kráska siahla na dno, sa však teraz doslova vznáša na obláčiku. Ako informoval portál exta.cz, je to vďaka jej novému priateľovi Leonardovi Lekajovi. České médiá ho titulujú ako obchodníka z Karlových Varov, korene má však v cudzine a na sociálnej sieti sa hlási k Albánsku a Kosovu.

Náročný rok Bagárová zhrnula pre televíziu CNN Prima News. ,,Ja by som povedala, že to bol asi môj najťažší rok. Prebehli obrovské zmeny v mojom živote. Bol veľmi veľmi smutný v jednu chvíľu a potom vlastne zároveň ten najšťastnejší. Ako hovorievam, všetko zlé je na niečo dobré, a aj keď si v tú chvíľu myslíte, že všetko skončilo a nie je cesta ďalej, tak tú odpoveď získate časom, prečo to tak bolo. A ja som ju získala práve teraz,“ zhodnotila speváčka.

Tá je v náručí podnikateľa zjavne šťastná a problémom vraj nie je ani diaľka, ktorá ich bydliská delí. ,,Vieme si zorganizovať čas tak, aby sme boli spolu. Je veľmi chápavý a to si vážim,“ povedala. Leonard oslávil 19. decembra narodeniny. Monika mu pri tej príležitosti dala najkrajší darček – verejné vyznanie lásky. Nielenže nového priateľa vychválila do nebies, nebála sa celému svetu povedať, že už medzi nimi padli slová "Milujem ťa“.

Bagárová zverejnila na frajerove narodeniny spoločnú fotku, pozrite sa v GALÉRII.

,,Stretla som anjela. Krásne srdce, krásnu dušu plnú lásky, pokory a láskavosti. Prajem ti to najkrajšie k tvojim dnešným narodeninám, nech ťa úsmev a radosť sprevádzajú celý život. Na zdravie a lásku nemôžem zabudnúť, pretože to je v živote najdôležitejšie. Milujem ťa,“ napísala Monika pri spoločnej fotke a dodala: "Moja láska Leo.“

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: