Jeden z najkrajších párov slovenského šoubiznisu prežíva najradostnejšie životné obdobie! O údajnom tehotenstve snúbenice známeho rapera sa pošuškávalo už od začiatku leta. Úspešný hudobník je známy tým, že si svoje súkormie prísne stráži a inak tomu nebolo ani teraz, kedy sa mu tehotenstvo podarilo udržať v tajnosti niekoľko mesiacov.

Dvojica tak svojich fanúšikoch nechala chvíľu v napätí a radostnou novinkou sa rozhodla pochváliť až teraz. Štastný pár zverejnil na svojich instagramových profiloch spoločnú fotku z dielne Lukáša Kimličku, na ktorej krásna Mária pózuje už s pomerne veľkým bruškom. "Dovoľte mi predstaviť vám rodinu Dušičiek," napísal Majk v utorok krátko po poludní k príspevku, pod ktorým sa ku gratuláciám pridávajú fanúšikovia, aj známe tváre. Rozrastajúcej sa rodinke blahoželáme a prajeme najmä veľa zdravia!

Budúci rodičia si pohlavie a meno bábätka zatiaľ nechávajú pre seba. Dvojici sa však najnovšie podarilo spustiť ďalšiu vlnu špekulácii. Fanúšikovia sa domnievajú, že už nie sú snúbencami, ale manželmi. To, že sú svoji, by mohla prezrádzať zmena Máriinho mena na Instagrame, kde najnovšie vystupuje ako maria.dusicka. 

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.