Po nepríjemnej afére z minulého roka, kedy bol známy spevák prichytený opitý pri intímnostiach s hereckou kolegyňou Alishou Wainwright, sa manželskému páru podarilo prekonať nepríjemnú krízu. Justin sa svojej rodine vrejne ospravedlnil a dnes, zdá sa, prežívajú jedno z najkrajších chvíľ.

Jessica Biel sa v minulosti nebála prehovoriť o problémoch s počatím, a tak sa ich prvorodený syn Slias stal doslova vymodleným dieťatkom. A dvojica má najnovšie ďaľší obrovský dôvod na radosť. Kým svet klebetil o ich manželskej kríze, herečka už nosila pod srdcom druhého syna, ktorého údajne priviedla na svet začiatkom minulého týždňa.

Jeden z najkrajších hollywoodskych párov sa počas pandémie stiahol do úzadia a rovnako, ako iné celebrity, neľahké chvíle prežíval v kruhu najbližsích. Svoje súkromie si prísne strážili aj na sociálnych sieťach, kde sú v poslednom čase menej aktívni, a tak fanúšikovia nemali ani tušenia, že sa manželia čoskoro stanú dvojnásobnými rodičmi. Pár sa radostnou správou zatiaľ verejne nepochválil, nechajme sa teda prekvapiť, kedy ju vyzradí do sveta, rovnako ako aj meno chlapčeka.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.