Viac FOTO zaľúbenej dvojice nájdete v GALÉRII

„Merry Me (Vezmeš si ma)?“ to presne napísala sympatická Košičanka drsnému raperovi pod jeho fotku na Instagrame. A zabralo. „Keď ti nejaká pekná baba napíše takúto vec, tak zbystríš. Lebo to máš istú...“ prezrádza veľavravne Lukáš. „Chvíľu sme si práve cez Instagram písali, no a keď som mal koncert v Prešove, pozval som ju na večeru. Po koncerte však bez slova zdrhla a na tri mesiace sme sa odmlčali,“ spomína Lukáš, ktorý to nevydržal a po odmlke sa ozval on.

Čítajte viac:

Pozrite sa, čím ich dostali! Toto sú sexi frajerky známych slovenských raperov!

Natália a Lukáš tvoria pár už vyše roka
Natália a Lukáš tvoria pár už vyše roka
Zdroj: @natykerny

Odvtedy sú spolu už rok. A čo je najvtipnejšie? V časoch, keď ešte nikto nevedel, že spolu chodia, Lukáš sa prišiel predstaviť rovno jej rodičom. A to v poriadne veľkom štýle – na Štedrý deň! „Proste som zaklopal, že dobrý deň, to som ja, a zostal na večeru,“ smeje sa Pil C, ktorý aj tieto Vianoce trávil s Natáliinou rodinou.

A ako ho zmenila láska? „Ten život, ktorý som žil predtým, už nežijem tak intenzívne. Také tie párty donekonečna a iné veci, ktoré k tomu patria... Našiel som pokoj,“ hovorí Lukáš. „Je to asi aj o tom, že nemyslíš iba na seba, ale na nás oboch,“ dopĺňa ho priateľka, s ktorou majú spoločného psíka Donatellu.

A ako konkrétne ho zmenila Natália? „Stále som sám sebou. Ale musím povedať, že tým, že Natka veľa cvičí a venuje sa zdravej strave, začal som cvičiť aj ja a prestal som piť. Žijem zdravší život a som zodpovednejší voči sebe.“ A čo žiarlivosť? Predsa len, na Instagram môže napísať hocikto...

Čítajte viac:

Tina sa s nami podelila o tajomstvo: Prezradila nám, čo ju robí šťastnou!

Pristane im to spolu, čo poviete?
Pristane im to spolu, čo poviete?
Zdroj: @natykerny

„Je to jeho práca a ja to tak beriem. Vôbec neriešim, čo robí vonku, aj keď sem-tam spraví niečo kontroverzné. Vadí mi len to, keď mi nehovorí pravdu, aj keď veľakrát ma chce týmto spôsobom iba chrániť,“ hovorí čiernovláska. "Ja viem, čo mám doma, a verím mu. A čo má prísť, to príde, nie? Nie som preto v strese,“ spokojne dodáva.

A v čom zmenil Lukáš svoju polovičku? „Asi hlavne v tom, že sa nebojím prejaviť svoj názor, pretože v ňom cítim veľkú oporu. Mám pri ňom pocit sily a konečne takej dospelosti,“ zverila sa nám zamilovaná kráska, ktorá pre nás upiekla bábovku. Veď práve domáca pohodička je to, čo s Lukášom milujú najviac.

„Pretože pracujem väčšinou v noci, máme inak nastavené biorytmy a málo spoločného času. Ale ak je, snažíme sa oddychovať, relaxovať alebo cestovať. Takže buď spoznávame svet, alebo len tak pozeráme seriály, varíme a máme pohodu,“ usmieva sa spokojne raper.

Čítajte viac:

Raper Ego bude mať doma babinec: Manželka Petra prezradila detaily!

Raperi Ego & Sima: Čo zviedlo túto dvojicu dohromady?

Pozor na neho! HOT objav slovenskej hudobnej scény – raper Tomy Kotty!