Že si neviete predstaviť ráno bez svojej obľúbenej šálky kávy? Alebo si ju možno radšej vychutnáte po výdatnom obede, ako bodku na záver. Mnohé zasa preferujú popracovnú kávičku, keby ňou oficiálne zahája siestu a sladké ničnerobenie. Do ktorej kategórie patríte vy, a ktorá je tá vaša naj? Ak k vášmu štýlu neodmysliteľne patrí posrkávanie latte z vysokého pohára, vedzte, že aj váš favorit medzi týmito nápojmi môže čo-to o vás naznačiť.

CAPPUCCINO

Symbolizuje pevne ukotvené štandardy, ktoré len tak ľahko nevykoľaja a neovplyvnia nové trendy. Či už ide o módu alebo svetové dianie, milovníčky cappuccina si budú stáť za svojim názorom. A ak ich chcete presvedčiť, musíte použiť argumenty na úrovni. Inak nezabodujete.

Čítajte viac:

Pijete víno?: Zbystrite pozornosť, na trh prichádza MODRÉ!

LATTE

Ženy, ktoré pijú latte nepotrebujú konskú silu, ktorá by ich nakopla počas dňa. Skôr túžia po jemnosti. Čím viac mlieka používajú, tým viac sú emocionálnejšie a citové. Užívajú si maličkostí v živote a nepoznajú slovo stres. Sú milé, usmiate a prítulné ako mačičky.

ESPRESSO

Silná káva pre silné osobnosti? Aj tak by sa dalo povedať. Malú čiernu kávu bez mlieka uvidíte na stole pred ženami, ktoré sú nekompromisné, majú rady rýchle rozhodnutia a pevne si stoja za svojimi názormi. Na dlhé popíjanie v kaviarni nemajú čas a častokrát ani chuť.

ĽADOVÁ KÁVA

Ice coffee a rôzne iné sezónne ponuky či vychytávky pijú ženy, ktoré idú s dobou. Majú naštudované trendy a objavovanie sveta je ich hlavnou zábavkou. Sú otvorené zmenám a neboja sa riskovať. Dôležité je pre nich sa najmä zabávať, veď o tu predsa ide!

Čítajte viac:

ZABUDNITE na kofeín: Poradíme vám, ako dobiť baterky bez neho