Na svojom instagramovom profile sa obľúbený spevák čoraz viac hlási zo zákulisia, ale nie toho hudobného. Učarovala mu totiž fotografia a mikrofón vymenil za fotoaparát. Svojich fanúšikov čoraz viac  zásobuje svojimi profi zábermi a pred objektívom mu už stáli aj viaceré známe osobnosti. Pandémia zrejme umocnila aj menšiu odbočku z jeho speváckej kariéry, keďže väčšina koncertov a vystúpení bola zrušená. Miro však nezaháľal a pustil sa do profesionálneho fotenia.

Miro sa udomácnil v susednom Česku, kde najviac koncertoval a teraz sa mu tam darí preraziť aj ako fotografovi. Stihol nafotiť už aj kampaň pre nadačný fond „Klíč k úsměvu“, ktorý sa venuje problematike domáceho násilia. Miro pre nich nafotil charitatívny kalendár s osobnosťami, medzi ktorými sa objavil režisér Zdeňek Troška či speváčka Lucie Vondráčková. Celkom mu táto kampaň vyšla, čo poviete? A zrejme sa teda nestratí ani vo svete fotografie!

Okrem fotografovania a spevu je Mirovou vášňou aj cestovanie. A práve aj z jeho ciest ponúkal svojim fanúšikom nádherné zábery, vďaka ktorým s ním mohli precestovať kúsok sveta. Pozrite si ďalšie z Mirových prác v našej FOTOgalérii. Fotil aj TOHTO známeho speváka!

Páčia sa vám fotky, ktoré nafotil Miro Šmajda?