Hanblivosť by ste v slovníku Nely Slovákovej veru nenašli. Sebavedomá kráska sa na svojom instagramovom profile pýši nádhernými fotkami či už z dovolenkových destinácií alebo z pohodlia domova. Ani tentoraz tomu nie je inak, keď sa ukázala v plnej kráse. Plavovláska si užíva teplé slnečné lúče na Srí Lanke a svojim fanúšikom denno-denne pripomína, že sa vôbec nemá za čo hanbiť. Odvážne fotky z bikinách však teraz vymenila za nahú fotku v prírodnej "vani", píše denník Plus JEDEN DEŇ.

Priehľadnou, mokrou košeľou, ktorou zakrýva svoj dekolt, však pobúrila ako ženy, tak aj mužov. "Luxus mi jednoducho pristane," napísala Nela k fotke. Pod záberom, ktorý má viac ako 11-tisíc lajkov sa rýchlo kopia pobúrené komentáre. Podľa slov svojich sledovateľov by mala svoj obsah presunúť na inú platformu. Hovoria tiež o tom, že stratila súdnosť a oveľa viac by sa mala starať o svoju tvár, nielen o zvyšok tela.

Prešlo iba pár dní a blondínka sa na sociálnej sieti vystavila úplne nahá, keď sa vyfotila na palme. Intímne partie síce nevidieť, no Nela znova musela takto provokovať. V podobnej polohe sa v minulosti vyfotila aj bývalá misska a exfrajerka Roba Vitteka Martina Grešová. Spomínanú FOTOGRAFIU aj ďalšie komentáre od ľudí nájdete v GALÉRII.