Vyspovedali sme symaptickú moderátorku a inštruktorku jogy, ako by mal vyzerať jej veľký deň. Čo myslíte, bude klasická nevesta alebo moderná?

Máš predstavu o svojej vysnívanej svadbe?

Nie som typ dievčaťa, ktoré od detstva sníva o vlastnej svadbe. Rozhodne však viem, ako by som sa na nej chcela cítiť. Šťastná! Najdôležitejšie by pre mňa bolo, aby všetko dobre dopadlo, aby nikto neušiel spred oltára.

Čítajte viac:

Ako nosiť štýlové pončo: Ukáže vám to moderátorka Diana Hágerová!

Vieš si predstaviť, že by si sa vydávala už teraz?

Mám síce pri sebe muža, ktorého milujem, no zatiaľ po tom netúžim. Možno aj preto, lebo si stále pripadám ako dieťa a svadba je v mojich očiach už naozaj dospelácky krok.

Predtým však príde žiadosť o ruku. Predstavovala si si to niekedy?

Ak to raz príde, mohlo by to byť v nečakanej chvíli. Ako veľké prekvapenie. Som romantická duša, takže si to viem predstaviť na nejakom symbolickom mieste, ako z filmu. Ale žiadosť o ruku by mala byť v rukách muža, takže to naozaj nechám na jeho fantázii.

Kauza svadobné šaty. Ako budú vyzerať tie tvoje?

Časy sa menia a ak ide o šaty, ani ja už nie som taká konzervatívna. No som stará škola, takže určite budú biele. Veľké riasené sukne sú pre mňa príliš, ale presnú predstavu nemám. No viem jedno – chcela by som v nich byť krásna a jedinečná. A bude mi záležať aj na pohodlí, pretože nevesta strávi v šatách celý deň a musí sa v nich cítiť komfortne. Ak to príde, budem otvorená všetkým dobrým radám.

Jedinečná. Znamená to, že svoju svadobnú róbu zveríš do rúk módneho návrhára a dáš si ju ušiť na mieru?

Vážne neviem, ale môže sa stať, že ma prepadne sentiment a radšej si ich kúpim alebo dám ušiť. To preto, aby som mohla deťom po dvadsiatich rokoch ukázať, ako sa zmenili časy.

Foto: Instagram/Diana Hágerová

Chcela by si mať veľkú alebo skôr malú svadbu v súkromí?

Skúsim to spočítať. Mali by tam byť ľudia, na ktorých mi záleží a ktorých mám rada. S tým by určite súhlasil aj ženích, takže netuším, k akej cifre by sme sa dostali.

Čo by si na svojej svadbe určite nechcela?

Rozhodne netúžim po žiadnych stresoch a hádkach a rada by som sa vyhla aj kadejakým trapasom. Aj keď z tých by sa po čase určite stali vtipné historky.

Naopak, čo by na nej nesmelo chýbať? Dobrá zábava a určite ženích. Bez neho by to asi nešlo.

A čo miesto? Kostol, úrad alebo radšej exotická destinácia?

Svadba v kostole je klasika a nemala by som nič proti. Ale aj obrad niekde na pláži má svoje čaro. Asi to ešte nechám na rozhodnutie svojho budúceho ja a na dohodu s partnerom.

Čítajte viac:

Moderátorka Diana Hágerová zmenila imidž: Neuhádnete, akú farbu zvolila!