Pozrite, čo porobili s herečkou Mary Bartalos

Mladá herečka sa stala miláčikom publika a obľúbili si ju po celom Slovensku. Nedávno ešte Mary Havranová si za manžela zobrala Adriána, s ktorým sa zobrali po krátkom čase randenia. ,,Od začiatku sme si dokonalo sadli. S nikým som sa necítila tak ako práve s ním. Kedysi som si myslela, že v láske som dosiahla najviac, ale keď prišiel do môjho života Adrián, úplne ma to zrazilo na kolená. Vždy som snívala o tom, že si nájdem svojho princa, kým dokončím vysokú školu, a potom sa za neho vydám a založíme si rodinu" prezradila Mary pre EMMU. ,,Sama som sa čudovala ľuďom, ktorí sa bezhlavo púšťali do manželstva, a nakoniec sa to stalo aj mne. Je to ten najúžasnejší pocit, aký som mohla zažiť. Aj ja som mala predsudky typu – veď za pár mesiacov nemôžeš spoznať človeka poriadne, ale potom som pochopila, že keď stretneš toho pravého, všetko ide bokom. Odkedy som svojho muža spoznala, život sa mi úplne zmenil. Neviem, čo je slovo problém, a vďaka nemu som získala oveľa väčší životný nadhľad. Láska je pre mňa veľkým zmyslom života. Každému by som zo srdca priala to, čo práve prežívam" pokračuje. Spoločne nedávno absolvovali medové týždne v Afrike kde si to dokonalo užili. Mary opäť spadla do pracovného módu a podieľa sa na nakrúcaní úspešnej šou Tvoja tvár znie povedome. Práve tu ukázala svoje herecké schopnosti. Za spev aj výkon si vyslúžila poriadny potlesk a chválu. 

Mary Bartalos si po trojmesacnej známosti zobrala za manžela svojho priateľa Adriána. Medové týždne trávili v Afrike. Teraz je herečka opäť v pracovnom kolobehu a účinkuje v šou Tvoja tvár znie povedome.
Mary Bartalos si po trojmesacnej známosti zobrala za manžela svojho priateľa Adriána. Medové týždne trávili v Afrike. Teraz je herečka opäť v pracovnom kolobehu a účinkuje v šou Tvoja tvár znie povedome.
Zdroj: Instagram.com/MB

V poslednej časti prekvapila nielen odvážnym vystúpením, no aj vizážou. Herci, herečky a účinkujúci sa musia pri každom diely podobať na interpretov a vizážisti z nich urobia úplne iných ľudí. To sa podarilo aj pri Mary, ktorá sa premenila na speváka Marilyna Mansona. Publikum šokovala nielen výzorom, no aj chaotickým a dosť presvedčivým vystúpením, ktoré k tomu patrilo. Mary, klobúk dole!

Fotku nájdete TU!

Čítajte viac:

Čo o vojvodkyni Kate Middleton neviete: Pozrite, predvádzala polonahá a fajčila​

Dominika Cibulková otvorene: ,,TOTO bol zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem!"

Je to vonku: Čo si myslí o Meghan Markle princ Charles? TOTO ju nepoteší...

Zlatica Puškárová a Patrik Švajda oslávili výročie: Vymieňali si horúce bozky a vyznania plné lásky!

Barbora Rakovská konečne ukázala fotky z TAJNEJ svadby: Pozrite, aká bolá krásna!

Dara Rolins nikdy nevyzerala lepšie: Pozrite, Rytmus môže iba ľutovať a prizerať sa...