Ako sa hovorí, za každým úspešným mužom je žena. Futbalová svetová jednotka Lionel Messi tomu rozhodne verí a sám tvrdí, že od doby, ako Antonella vstúpila do jeho života, sa všetko zmenilo k lepšiemu.

Veľké príbehy o láske píše sám život. Svoje o by o tom vedeli rozprávať aj Lionel s Antonellou, ktorí sa prvýkrát spoznali už v ranom detstve. A ani veľká vzdialenosť nezabránila tomu, aby do seba zamilovali.

Spojila ich až tragédia

V roku 2005 zomrela pri autonehode Antonelina najlepšia priateľka Ursula. Keď sa Messi dozvedel túto správu, podľa argentínskeho denníka Para Ti priletel zo Španielska, kde vtedy trénoval, aby utešil dlhoročnú priateľku. Podľa Vanity Fair España študovala Antonela na univerzite v Argentíne, kde získala bakalársky titul z humanitných a spoločenských vied a pokračovala na postgraduálne štúdium zubného lekárstva. Údajne sa však rozhodla štúdium prerušiť, aby sa mohla presťahovať bližšie k Messimu.

Svadba storočia

Svadba futbalistu a modelky bola označená za "svadbu storočia". Zúčastnili sa na nej Messiho spoluhráči, ako aj Shakira a jej vtedajší partner Gerard Piqué. Svadba sa konala 30. júna 2017 v kasíne v rodnom meste manželov.

Páru sa narodili dvaja synovia ešte predtým, ako sa zosobášili. ,Zbieraš skúsenosti vo všetkých aspektoch života, na ihrisku aj mimo neho. Ale ako človeku mi narodenie troch detí zmenilo pohľad na život, spôsob myslenia a tiež mi pomohlo rásť. Aj keď je doma s tromi deťmi málo chvíľ na oddych, snažíme sa užiť si s nimi každú sekundu, či už ide o sledovanie televízie, hranie sa alebo čokoľvek iné. Radi zostávame doma a užívame si tieto chvíle," opisoval svojho času emócie futbalista.

Podpora je to najviac

Krásna Antonela sa aktuálne živí ako modelka, no stále verne a oddane podporuje aj Messiho kariéru. ,,MAJSTRI SVETA. Ani neviem, ako začať... akú hrdosť cítime. Ďakujeme, že si nás naučil nikdy sa nevzdávať a bojovať až do konca. Konečne sa to stalo, si majster sveta, vieme, koľko rokov si trpel, ako veľmi si to chcel dosiahnuť! VAMOOOS, ARGENTÍNA," napísala na svojom Instagrame.

,,Moja manželka Antonela má veľa skvelých vlastností. Veľmi obdivujem, ako zvláda každodenné starosti, vždy má dobrú náladu a k problémom pristupuje obdivuhodne. Je veľmi inteligentná a dobre sa orientuje vo všetkých oblastiach života," povedal na tlačovej konferencii ešte keď pôsobil v FC Barcelona.

Pozrite si archívne zábery z ich vzťahu, keď Messi ešte vôbec nebol svetoznámym futbalistom. Je krásne sledovať, že detská láska prekonala všetky prekážky, obaja sú jasným dôkazom, že skutočné city naozaj existujú. FOTO nájdete v našej GALÉRII.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: