Počas rozhovoru v českej televíznej šou Povídej sa označila za živelného človeka, ktorý rád bojuje a zachraňuje aj neidylické okamihy. Rozchod s Ondřejom Brzobohatým  zároveň označila za „skúsenosť na nezaplatenie“.

Svojho času najkrajšia žena sveta pôsobila pred kamerou ubolene a sklamane, akoby sa pomocou verejnej spovede snažila nájsť duševnú rovnováhu. „Až v priebehu rokov sa ukázali a odkryli niektoré veci. Konkrétna teraz nebudem, ale verím, že príde čas, keď budem pripravená ich zverejniť,“ povedala ohrdnutá Taťána, ktorá sa musela vyrovnať s manželovou neverou. „V každom prípade, som človek, ktorý dáva do vecí maximum a niekedy ešte aj viac, než mám. Naučila som sa alebo dúfam, že som sa konečne naučila nesvietiť na cestu ľuďom, ktorým nemám,“ povedala doslova.

Využil ju?

V roku 2016 herečke Hane Gregorovej mnohí gratulovali k tomu, že oženila syna Ondřeja za bývalú Miss World Taťánu Kuchařovú. Dnes je ich rozprávkovej láske koniec a dvojica si posiela odkazy prostredníctvom médií a hosťovaní v niektorých televíznych projektoch. „Vydávala som sa z lásky a uverila som v ilúziu. Dnes mi je ľúto, že som nedokázala odísť skôr a dávala som stále nové šance a príležitosti. V tomto som slaboch. Všetko je to ťažké, ale viem, že som urobila maximum a možno aj viac, ako som mala,“ podotkla bývalá misska.

Zopakovala, že človek dopredu nikdy nevie, čo sa stane. „Dnes je to už za mnou. Ostala len smutná spomienka a životné sklamanie. Ale priznať si a prijať slabosť, tak v tom je obrovská sila. Človek vždy ide do vzťahu s tým, že je to to pravé. Aj ja som v to verila, ale teraz už budem viac obozretná,“ zaželala si verejne.

FOTO V GALÉRII

„Ja som ani nehľadal inde. Len som si uvedomil, že potrebujem k životu šťastie. Vo chvíli, keď vo vzťahu dochádza k nedorozumeniu a každý v tom páre hovorí inou rečou, skrátka sa stane to, že to človek vzdá. Ja som to vzdal, čo ma vôbec nectí,“ obhajoval sa nedávno v Show Jana Krausa a lišiacky sa usmieval. „Ja to šťastie mám. Som rád, že sa mi to podarilo,“ skonštatoval nateraz.