Už v pondelok sme mali možnosť vidieť, že nás čaká divácky zaujímavý týždeň, nakoľko sa v skupinke "kuchárov" objavila bývalá farmárka Nikol Fridrichová. Tá si istotu priniesla aj vlastné jedlo a tmavovlasá umelkyňa Iveta kritizovala takmer všetko. Práve tieto dve dámy si prejavili vzájomné nesympatie. V utorok Iveta všetkých prekvapila, keď jej u Sama, najmladšieho účastníka tohto týždňa, chutilo takmer všetko.

FOTO zrútenej NIKOL NÁJDETE V GALÉRII

Podržíš mladého chlapca, pooblizuješ nožík, som zvedavá, kto príde zajtra," zahlásila Nikola na správanie Ivety. „Dá sa rozprávať aj bez toho, aby si stále niekoho urazila, ponížila alebo sa tvárila, že si niečo viac,” pokračovala Nikola. „Akoby všetci mali niečo proti mne,” začudovala sa Iveta. „Nikol, ty nezabúdaj na to, že si mi včera povedala, že som hnusoba,” pustila sa do Nikoly.

Zábery z posledného večera ukazujú, že atmosféra naozaj vyvrie. Za všetko údajne mohli veľké tlaky a horkokrvnosť Nikoly. ,,Kámo, to boli také tlaky celý týždeň. A už je dnes vidieť, že mi praskli nervy. A aj ten výraz, už nie som taká vysmiata. Už mám všetkého akurát tak dosť. Už mi všetko lezie na nervy a ešte mental breakdown v priamom prenose ešte len príde, no,“ uviedla na sociálnych sieťach. FOTO zrútenej NIKOL NÁJDETE V GALÉRII.