Každú spoločenskú akciu v Česku vždy hodnotila módna stylistka Františka Čížková († 67). Tá však na konci roka 2019 prehrala boj s rakovinou. Františky sa obávali aj známe celebrity ako Andrea Verešová či Simona Krainová. Dlhoročne spolupracovala aj s českým Bleskom, ktorý ju po jej smrti nahradil módnou blogerkou Inou T.

RÓBY Z PLESU SI POZRITE V GALÉRII

Tá nechýbala v sobotu na prestížnom Česko-Slovenskom plese v Prahe, ktorý sa už tradične konal v Obecnom dome. Blondínka sa patrične nahodila, no počas príprav ešte netušila, čo sa jej prihodí. Ako informoval Super.cz, Ina sa z ničoho nič pred zrakmi prítomných zosunula k zemi a odpadla, „Bol to nízky tlak, vydýchaný vzduch v miestnosti a veľa ľudí okolo. Bohužiaľ som odpadla,“ povedala blogerka. Našťastie sa ale nič vážne nestalo. Jej snúbenec ihneď pohotovo zareagoval, píše denník Plus JEDEN DEŇ.

Módna blogerka Ina T. na Česko-Slovenskom plese skolabovala.
Zdroj: Instagram ina_t_official

Zachytil ju tak, aby nespadla priamo na hlavu, no zo samotného pádu si príliš nepamätá. Jej kolaps ale spôsobil poriadnu drámu, keďže prítomní privolali aj lekársku pomoc. Záchranári po meraní tlaku zistili, že ho mala naozaj veľmi nízky.

RÓBY Z PLESU SI POZRITE V GALÉRII

„Pani doktorka mi zmerala tlak, mala som 60 na 70,“ oznámila po kolapse. Po prebratí sa napokon pozviechala a dokonca pokračovala vo svojej práci. „Nebojte nič. I módnu políciu som po tom trapase a vytretí podlahy zvládla dotočiť,“ dodala Ina. ,,Ako už možno viete zo stories, Československý ples sa úplne nevydaril podľa predstáv, keďže som si vytiahla čierneho Petra faux pas a vo vydýchanej miestnosti som sa úspešne ,,skácela" k zemi. No nič, stane sa. Aj tú módnu políciu som potom stihla natočiť, aj keď som bola ľahko mimo (smiech)," napísala na druhý deň Ina na Instagrame.RÓBY Z PLESU SI POZRITE V GALÉRII

RÓBY Z PLESU SI POZRITE V GALÉRII