GALÉRIA

Začiatky krásneho páru sú ako z romantického filmu... Ako to vidí Zuzka & Adam?

Z: To teda áno. Za všetko môže jeden časopis, kde som bola na titulke. Adam bol v Rumunsku a práve si ho listoval. Zaujala ho moja fotka, odfotil sa s časopisom a fotku mi poslal. Začali sme si písať, no neverila som, že sa niekedy stretneme. Nebrala som to vážne, veď bol v Rumunsku a ja v Bratislave. Asi po mesiaci písania mi zrazu oznámil, že príde na víkend za mnou. Do poslednej chvíle som tomu neverila, no on vážne prišiel.
A: Aby sa to podarilo, musel som improvizovať, pretože sme mali vtedy zápas, no chcel som sa s ňou stretnúť. Záležalo mi na tom.

instagram.com/kollarko

em>Viac foto zamilovaného páru nájdete v galérii. </em

To znie zaujímavo, ako teda vyzeralo prvé rande naživo?

A: Na prvú spoločnú večeru v reštaurácii nezabudnem. Povedali nám, že nemajú hrnce a že nám nemôžu uvariť, že si máme dať niečo studené. Tak sme si dali šalát.
Z: A ja, ktorá milujem nezdravé jedlo, som si dala prvýkrát šalát.
A: Prvý a posledný.
Z: Povedala som si, že dobre. Veď športovcovi by sa asi nepáčilo, keby som si dávala rezeň a hranolčeky.

Zuzka, ty ješ rezeň a hranolčeky?

A: Iba rezeň a hranolčeky!
Z: Je to tak, stravujem sa pomerne nezdravo, v tomto máme nezhody.
A: Často sa aj čašníci mýlia. Zuzkino jedlo dajú mne a pred ňu položia môj šalát.

instagram.com/kollarko

em>Viac foto zamilovaného páru nájdete v galérii. </em

To ťa muselo na Zuzke asi prekvapiť. Krehká štíhla modelka a objednáva si také kalorické bomby...

A: Samozrejme, tie jej rezne, hranolčeky a čipsy ma šokujú. Najmä pri nákupoch, keď ich ona hádže do košíka a ja za ňou chodím a vyberám ich odtiaľ. Zároveň sa mi páči, že je taká. Hneď na prvom rande ma očarila nielen krásou, ale aj tým, že je milá. A má zmysel pre humor. Ten je pre mňa veľmi dôležitý.

Vyzná sa modelka vo futbale?

Z: Jasné, mám dobrý prehľad, lebo som v tom prostredí vyrastala. Môj ocino bol tréner aj hrával futbal, takže sa v ňom vyznám. Keď nemôžem ísť na zápas, sledujem aspoň štatistiky.

Nemala si strach začať si s futbalistom?

Z: Mala, preto som to najprv nebrala vážne. Otec mi vždy vravel – Len domov nedoveď futbalistu. Asi to privolal. Bála som sa, ale Adam mi za tento rok dokázal, že nie všetci sú rovnakí.

Takže ťa nemusí strážiť?

A: Ide o dôveru. Kedysi som bol búrlivák, to áno. Už som sa vybláznil. Teraz som sa upokojil, mám svoje roky a je čas na niečo seriózne.

instagram.com/kollarko

em>Viac foto zamilovaného páru nájdete v galérii. </em

Vyše pol roka ste fungovali na diaľku, no teraz ste spolu v Bukurešti. Aké to je žiť zrazu celkom inde a inak?

Z: Zatiaľ si stále zvykám. Bukurešť je pekné mesto, Adam ma na to balil, vraj je to malý Paríž. No som mimo domova, nikoho tam nepoznám, nemám šancu nájsť si prácu. Aj s priateľstvami je to ťažké, lebo ak si tam niekoho nájdete, po čase odíde.
A: Športovec, ktorý pôsobí v zahraničí, je ako kočovník. Aj keď má niekde zmluvu, nič to neznamená. Vo futbale ide všetko veľmi rýchlo, nikto sa vás na nič nepýta a hoci ste zmluvu podpísali na štyri roky, pokojne vás po pár mesiacoch pošlú inde. Preto je to aj pre partnerky ťažšie. Našťastie, Bukurešť nie je ďaleko a za hodinu letu sme doma.

Vy ste sa na prelome rokov zasnúbili počas lyžovačky, povedzte nám detaily...

Z: Absolútne nič som netušila. Lyžovali sme, potom sme zastavili, že si oddýchneme a urobíme zopár fotiek. Pózovala som, robila opičky a zrazu pozerám, prečo si Adam rozopína bundu...
A: Nosil som prsteň celý deň vo vrecku. Mal som celkom iný plán, chcel som to urobiť v après ski bare, ale zrazu mi napadlo, že to spravím hneď. Ako sme tak sedeli na tom svahu, rozhodol som sa. Lenže zapichla sa mi lyža do snehu a nemohol som sa pohnúť. Aj tak som to urobil, lebo som to tak cítil.

instagram.com/kollarko

em>Viac foto zamilovaného páru nájdete v galérii. </em

Takže pokľaknutie nebolo?

Z: Ale bolo. O niekoľko minút neskôr. Len čo sme zlyžovali k lanovke, Adam to zopakoval aj s pokľaknutím. A potom sme celí šťastní padli na vleku a boli terčom smiechu. Na tie chvíle nikdy nezabudnem.

Čítajte viac: 

VIDEO: Adam Nemec a Zuzana Kollárová bezprostredne po zásnubách: Otestovali sme, ako sa poznajú!

Mnohí by povedali, že zásnuby po roku sú pomerne odvážny krok...

A: Neriešil som, či to nie je príliš skoro. Mám za sebou najkrajší rok v živote a chcem mať takých rokov čo najviac. Chcel som Zuzke ukázať, že sa na nič nehráme a že je to z mojej strany vážne. Že to s nami myslím seriózne. Našiel som to, čo som vždy hľadal, a tak som si povedal, že nie je na čo čakať. Možno je to skoro, ale podstatné je, aby si Zuzka bola istá, že s ňou chcem byť celý život.

Čítajte viac:

TOTO patrí k životu profesionálneho športovca: „Ako hokejista som často mimo domu,“ priznáva Michal

Táto sexica patrí len jednému: Uhádnete, ktorý slávny futbalista si získal jej srdce?

Baby POZOR!: Toto sú najsexi futbalisti na Euro 2016!