Ivet Horváthovú z blogu Donna Iveh nakoplo k blogovaniu šitie. Keď sa pustila do svojich prvých projektov, rozhodla sa o svoje ručne zhotovené kúsky podeliť na nete, ale tak, aby boli zakomponované do trendy outfitov. „Na začiatku boli príspevky hrozné, ale tak to asi musí byť, aby sa blog ustavične vyvíjal a aby mal čo zlepšovať. Veľmi ma však bavilo, že môžem byť kreatívna a vymýšľať outfity, ktoré možno ostatných inšpirujú tak, ako sa zasa rada inšpirujem ja,“ vysvetľuje dvadsaťpäťročná Bratislavčanka s prenikavo modrými očami a ultraštíhlou postavou. Tú si Ivet ako vegánka z presvedčenia udržuje najmä rastlinnou stravou.

Zdroj: Archív I.H.

Nedávno si s priateľom dokonca otvorila e-shop špecializovaný na zdravé potraviny a kozmetiku netestovanú na zvieratách.

A možno ťa to prekvapí, ale zoženieš v ňom dokonca aj vegánske laky na nechty. Aj preto je Ivet veľmi blízka India, ktorú pred časom navštívila. „Táto krajina mi veľmi veľa dala a raz sa do nej určite opäť vrátim. Zažila som tam neuveriteľné veci, od osemnásťhodinovej jazdy v spiacom vozni plnom ľudí až po možnosť vidieť indické farbiarne plné pestrých látok a potlačí.“ Blogerka na extra drahé kúsky neverí a presviedča nás, že je dôležitejšie vedieť veci skombinovať, aby tvorili harmonický celok, než vystavovať na obdiv skriňu napchatú luxusným oblečením, ktoré nevieš nosiť. A to sa nám v EMME páči!

Zdroj: Archív I.H.

Ivet s priateľom. foto: archív I.H.

Môj fashion sen:

„Vytvoriť kolekciu oblečenia alebo kabeliek pre nejakú renomovanú značku a zažiť chaos módnych týždňov vo svetových metropolách.“

Kto ma inšpiruje:

„Všetci, pretože každý človek je originál. Je jedno, či to je svetoznáma blogerka alebo pracujúca žena, ktorá má iba rada módu. Každý vie dať do módy svoj vlastný esprit a to je na tom to krásne a tvárne.“

Tento mesiac investujem do:

„Dlhého oversized svetra, farebného kabáta a čižiem s traktorkovou podrážkou.“

Moje beauty tajomstvo:

„Miesto pleťovej vody používam vodu s himalájskou soľou. A čo je najdôležitejšie pre krásu – veľa lásky!“

Viac o Ivet sa dozvieš  na: donnaiveh.blogspot.sk

Viac foto nájdeš v galérii.

Čítaj viac:

Bláznivá&sexi&cool: Blogerka Natália vyráža dych módnymi kreáciami!