>>Pozrite si prekrásnu nevestu, na svadbe nechýbal ani tento párik<<

Koncom minulého roka prekvapila bývalá misska zásnubami so svojím partnerom Martinom. ,,Celé sa to odohralo vo Vysokých Tatrách, kde sme boli na trojdňovom výlete. Plánovali sme túru, ktorá kvôli počasiu nevyšla, ale o to romatickejšie to prebehlo, pretože napadlo po kolená snehu, všetko bolo také rozprávkové a ja mám na celé tie tri dni nádherné spomienky" prezradila pre EMMU. So svojim partnerom sa zasnúbili po necelom roku: ,,Pár tvoríme 11 mesiacov, ale už ani nevieme, ako sme mohli predtým žiť bez seba." Kráska celá žiari šťastím a to aj z dôvodu, že nedávno sa podelila o ďalšiu úžasnú novinku. Zamilovaná dvojica očakáva svoje prvé bábätko. 

Lubica Štepánová vyhrala Miss Universe v roku 2012. Dnes je šťastne vydatá, očakáva bábätko, má milujúceho partnera a rozkošného štvornohého miláčika.
Lubica Štepánová vyhrala Miss Universe v roku 2012. Dnes je šťastne vydatá, očakáva bábätko, má milujúceho partnera a rozkošného štvornohého miláčika.
Zdroj: Instagram.com

Svadba sa konala v sobotu 15. 9 a šťastne zamilovaný párik si konečne povedal svoje áno. Na takejto udalosti nemohla chýbať ani Diana Hágerová a jej partner Roman Juraško. Pozrite si romantické zábery z dokonalej celebritnej svadby.

Čítajte viac:

Mary Bartalos zmenená na nepoznanie: TAKTO by nechcela dopadnúť žiadna žena!

Čo o vojvodkyni Kate Middleton neviete: Pozrite, predvádzala polonahá a fajčila

Je to vonku: Čo si myslí o Meghan Markle princ Charles? TOTO ju nepoteší...

Barbora Rakovská konečne ukázala fotky z TAJNEJ svadby: Pozrite, aká bolá krásna!

Dara Rolins nikdy nevyzerala lepšie: Pozrite, Rytmus môže iba ľutovať a prizerať sa...