Manželská kríza aj zdravotné problémy

Ruku na srdce, ktorý vzťah či manželstvo nemá problémy?! „Pamätám si, že keď som sa oženil, trochu som sa emočne zrútil. Myslel som si, že manželstvo vyrieši všetky moje problémy, ale nevyriešilo. Je to cesta,“ vyhlásil. Justin sa mnohokrát odkazoval na vieru v Boha, ktorá mu vraj najviac pomohla. „Vždy som verejne hovoril o ceste k viere a o tom, ako mi vzťah s Ježišom pomohol, aby som na seba nebol taký tvrdý. Napríklad len myšlienka, že mi bolo odpustené, a že ma sprevádza touto cestou deň za dňom, zatiaľ čo každý deň sa stávam lepším a lepším človekom, a nemusím byť na seba príliš tvrdý,“ dodal.

Hailey minulý rok v rozhovore pre Harper’s Bazaar priznala ťažkosti vo vzťahu. „Manželstvo vydržalo štyri roky vďaka úsiliu, ktoré sa vyvíja na oboch stranách,“ prezradila modelka, ktorá sa často obracala na svoju mamu. „Spomínam si, že som jej niekoľkokrát volala. Raz, keď sme boli v Brooklyne, som jej volala, plakala som a hovorila som si, že už nemôžem, že to nedokážem, pokiaľ to takto bude navždy,“ uviedla. S Justinom ale bola odhodlaná aj naďalej zostať.

„Rozhodla som sa a vedela som, že som toho človeka milovala už veľmi dlho a nebol čas sa toho vzdať. To by som mu jednoducho neurobila. Predstavte si, že niekoho opustíte uprostred potenciálne najhoršieho obdobia jeho života. Nie som taký typ človeka. Takže som to chcela vydržať bez ohľadu na to, ako to dopadne,“ povedala. Múdre slová, však? Bieberovci nemali len problém vo vzťahu, potrápilo ich aj zdravie. Bieber v júni prezradil, že má Ramsayov Huntov syndróm a modelka v marci tohto roka utrpela menšiu mŕtvicu.

„Vo štvrtok ráno som raňajkovala s manželom, keď som začala mať príznaky podobné mŕtvici a previezli ma do nemocnice. Lekári mi našli veľmi malú krvnú zrazeninu, ktorá spôsobila nedostatok kyslíka v mozgu,“ napísala na svojej sociálnej sieti. Spevák momentálne hľadá balans so svojím osobným životom a hudobnou kariérou. Práve tá ho podľa jeho slov lieči. Už čoskoro sa môžeme dočkať jeho nového albumu.

Justin a Hailey sú spolu od roku 2006. Verili by ste tomu?
Zdroj: TASR/AP

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE