Nie ohniví Španieli, či vychýrení Francúzi, ale vraj náruživí a teda úplne najlepší milenci sú, podľa posledných výskumov, temperamentní Taliani. Ak si presvedčená o tom, že k tvojej dovolenke patrí nespútaný sex a ty si single, odpoveď na otázku, kde by si mala prežiť toto leto, je jasná. Smer Apeninský poloostrov! Práve tam bude horúco a možeš si byť istá, že nielen vďaka počasiu.

Ach, tá dĺžka

Najväčšie tromfy vášnivých Talianov, v porovnaní s ostatnými európanmi, sú podľa najaktuálnejšieho výskumu v dĺžkach! Ani nie tak samotnej mužskej ozdoby, ako si hneď
každému napadne, ale hlavne v dĺžke predohry, ktorú iní výrazne skracujú. A samozrejme aj samotné milovanie trvá o niekoľko minút dlhšie. Taliansky priemer trvania styku sa šplhá k desiatim minútam. Ostatní europski muži sú na tom podstatne horšie. Vačšine vyšiel priemer len niečo okolo dvoch minút.

Sex bez záväzkov

Horúci piesok, skvelé more, chutné jedlo, letné hity a príťažlivosť opálených tiel južanov. To je najlepší štart pre neskutočné zážitky. Ako však nájsť sexi a slobodného? To nebude problém, aj keby bol sexi a  zadaný. Z iného prieskumu pre zmenu totiž vyplynulo, že práve Taliani sú európskymi majstrami v podvádzaní svojich partneriek. K nevere sa ich ochotne priznalo takmer šesťdesiat percent. Si single, tak si užívaj. Na leto s  Talianom budeš ešte právom, bez výčitiek, dlho spomínať. A on? Dá ti zo  seba maximum a bude pri tom všetkom slobodný ako vtáča. Hravý, nezaťažený, jednoducho fantastický.