Dokonca štyridsiatničky sú vraj ešte spontánnejšie a nelámu si hlavu ani tým, či je slušné skončiť s mužom v posteli už pri prvom stretnutí.

♥Až vtedy som si povedala, Bože, ono to fakt prišlo

Andrea (33 rokov)
Kým nestretla svojho terajšieho muža, mala celkom bohatý milostný život. Užívala si ho so svojimi partnermi a občas aj tak náhodne, s mužmi, ktorí sa jej jednoducho páčili a bolo jej s nimi dobre. „To, že som nemala orgazmus, mi až tak neprekážalo, brala som to tak, že človek nemôže mať všetko. Navyše, ja som v posteli radšej bola tou, ktorá rozdávala, než dávala.“ Lenže aj Marek bol ten typ chlapa, ktorému robilo väčšiu radosť uspokojiť ženu, než myslieť na svoje vlastné potreby. Keď sa dali dokopy, zo začiatku sa pre Andreu a jej sexuálny život toho veľa nezmenilo. Nielen preto, že nový frajer jej tak trošku vyčítal, že sa nevie v posteli odviazať a nevie sa naučiť prijímať rozkoš. „Ani neviem prečo, ale poslúchla som ho a snažila sa to naučiť. Asi preto, že sa mi čoraz viac páčil a že som sa do neho postupne zaľúbila. Trvalo to síce celé mesiace, ale videla som na sebe, ako sa v posteli toľko prestávam kontrolovať a začínam si to viac užívať. Jednoducho som sa len uvoľnila, nič viac. A zrazu to prišlo,“ spomína Andrea.

Prečo práve v ten deň? Ani sama netuší, len si spomína, že jej partner Marek jej doprial orálny sex, ona sa ho snažila vychutnávať, ako to len išlo, a vtom, bingo. „Zrazu mi prešla telom vlna obrovského vzrušenia. Takého veľkého, že som dovtedy nič podobné nezažila. Len si pamätám, ako som si pomyslela – panebože, ono to fakt prišlo. Sama som z toho bola šokovaná a ten zážitok bol taký silný, že som sa rozplakala. Nebola som schopná povedať ani slovo.“ Od toho momentu sa v jej živote toho veľa zmenilo. Uvedomila si, že medzi ňou a Markom to už nie je len taký „obyčajný vzťah“, ale že je to čosi vážnejšie. To, že mu dovolila, aby v nej zapálil erotický ohníček, sa prejavilo aj na ich intímnom živote. „Až v tridsiatke som objavila všetky tajomstvá svojho tela a pochopila, že najkrajšia vášeň je spoločná vášeň. Že raz dám niečo ja tebe a ty mi to nabudúce vrátiš. A ešte niečo. Odvtedy mám veľkú chuť na sex. Viem, asi to znie čudne, ale odkedy som mala svoj prvý orgazmus, cítim sa oveľa viac ženou a chcem stále skúšať nové veci. Myslím, že mi to trvalo dosť dlho, keďže so sexom som začala v sedemnástich.“ Ale aj v erotike platí, že na orgazmy nikdy nie je neskoro.

Pokračovanie na ďalšej strane.