Vytipovali sme pre vás niekoľko mužov, ktorých máte určite vo svojom okolí, ale pletky s nimi sa neodporúčajú.

Kolega

Sedí v susednej kancelárii, spolupracuje s vami na firemných projektoch a robí vám spoločnosť na poobedňajšej cige. Smejete sa na jeho vtipoch a dokonca ste sa pristihli, že si obzeráte jeho zadok. Ktorý vôbec nie je zlý. Hoci to nie je celkom váš typ, už vám to napadlo. Aké by to bolo stráviť s ním erotickú chvíľku. A ak vás jedného dňa oprie o kopírku, možno ani nebudete protestovať.

Prečo mu odolať

Lebo súkromný život by ste nemali miešať s tým osobným. Viete si predstaviť, čo o vašej avantúrke pri kopírke bude vykladať kolegom? A že ju do tých najmenších detailov bude poznať celá kancelária? A že vám prischne prezývka, napríklad Modlivka zelená z piateho? A možno si vás na koberec zavolá hlavný šéf a vyhodí vám na oči, že ste v pracovnom čase robili niečo iné, než sa píše vo vašej zmluve. Ozaj potrebujete takú hanbu a tie problémy? Tak zabudnite na love story z kopírky a šup-šup do práce.

Brat najlepšej kamošky

Ten malý usoplený krpec vás otravoval vždy, keď ste prišli za svojou BFF. Ťahal vás za vrkoče a podkladal vám nohy. Vtedy ste mali chuť zviazať mu ruky a nechať ho visieť z balkóna. Lenže ten usoplený krpec vyrástol. A keď vidíte, ako sa mu pod tričkom rysuje pekáč buchiet na bruchu a usmeje sa ako Channing Tatum, máte chuť zviazať mu ruky a zvaliť ho do postele. Tej vašej.

Prečo mu treba odolať?

Pretože to môže zničiť vzťah s kamoškou aj s partiou vašich priateliek. Niektoré si budú myslieť, že ste ich zradili, ďalšie, že ste zneužili ich dôveru. A ak to medzi vami a priateľkiným bratom rachne, vaše kamarátstvo je v ohrození. A rozhodne s ňou nepočítajte, keď sa budete potrebovať niekomu vyplakať na pleci.

Bratranec z tretieho kolena

Stretli ste ho na svadbe sesternice Kláry a celú noc ste strávili spolu. Samozrejme, len pri barovom pulte a na parkete, kde vás vykrútil lepšie ako John Travolta v Pomáde. Až kým vám milá teta nepovedala, že tento super chalan je bratranec bratranca vášho otca. Čo znamená, že patrí do rodiny. Mohli by ste si dať urobiť rodokmeň, zistiť viac, a ak nie ste priami príbuzní, možno by to nemal byť taký problém, alebo?

Prečo mu treba odolať?

Problém to je. Vyspať sa s chalanom, ktorý je vaším vzdialeným príbuzným, je nemorálne a hodné iba ak príbehu v seriáli Rodinné prípady. A ak na to príde vaša família, môže vás vydediť, vyhlásiť za bláznivú alebo vám na čelo pomyselne vytetuje symbol hriešnice, ktorá spáchala krvismilstvo. Váš život bude v troskách, vážne vám to stojí za to?

Sestrin ex

Randili dva týždne a ona sa ani nestihla zamilovať, takže to je podobné, ako keby spolu ani nechodili, či?

Prečo mu treba odolať?

Je jedno, že má kukuč ako Bradley Cooper a telo hodné Ryana Gosslinga, ruky preč. Tento chlap musí byť pre vás ne-do-tknu-teľ-ný. Lebo ak nepočítame vlastného otca, brata a strýka, existuje ešte jeden muž, s ktor ým je absolútne cynické vyspať sa. Ex vašej sestry. Alebo vážne znesiete dotyky od týpka, čo predtým bozkával tú, s ktorou ste trávili celé prázdniny a ktorej ste povedali o každom milostnom trápení? Nie. Nikdy.

Profesor z fakulty

Má po štyridsiatke, imidž bohémskeho básnika a také encyklopedické vedomosti, že by aj pán Google zbledol od závisti.

Prečo mu treba odolať?

Románik s učiteľom patrí iba do otrepaných erotických fantázií postpubertálnych dievčat. Navyše, takíto učitelia vážne nie sú sexi a ak si to s ním aj užijete niekde v kabinete, o vašej historke bude už na druhý deň hovoriť celá katedra, potom fakulta a večer si to pozriete aj v hlavných správach. A keďže takýto sex je rovnako vzrušujúci ako treska v majonéze na raňajky, môže sa stať, že tento zážitok skončí v kategórii moje nočné mory.

Kevinsuperman69

Chlapík, s ktorým už dva mesiace flirtujete na Tinderi, si mohol vymyslieť aj inteligentnejší nick, ale podľa profilovky je vážne hot a šance mu zvyšuje, že nerobí pravopisné chyby.

Prečo mu treba odolať?

Pretože Kevinsuperman69 alebo býva niekde v homosexuálnej štvrti, alebo je špecialista na Kámasútru. A aj keď možno fakt vyzerá dobre, vy určite nemáte chuť stráviť noc s chlapíkom, ktorý sa otvorene priznáva k tomu, že miluje šesťdesiatdevinu. Čo ak jeho pozvanie domov prijmete a on si okrem vás zavolá tlupu kamošov, aby ste si to užili spolu? Bláznov je všade dosť, na internetových zoznamkách zvlášť, tak buďte opatrná a milého Kevinasupermana si radšej bloknite.

Otcov kamarát

Ako dieťa ste s ním trávili každý víkend, prázdniny aj dovolenky. S ním, jeho manželkou a ich tromi deťmi. Učil vás hrať pingpong aj rozoznávať huby. Vtedy ste ho vnímali ako zábavného uja Ďura, s ktorým bola stále kopa zábavy. No keďže dodnes hrá tenis a má skvelú kondičku, vďaka sexi šedinám vám čoraz viac pripomína Richarda Gera. A už vám nie raz napadlo, aké by to bolo. Skúsiť si to s ním rozdať aj inde ako na kurte.

Prečo mu treba odolať?

Pretože je to najlepší kamarát vášho otca, jeho manželka a deti tiež, takže zaviesť im do života chaos jednou sexuálnou avantúrkou je číre šialenstvo. A zvrhlé šialenstvo. A ak váš tatko zistí, že ste si začali s jeho kamošom, ani by sme sa nečudovali, keby vás vyškrtol zo života. Ak naozaj máte chuť na sex so šedinami, zalovte v neznámejších vodách mimo dosahu najbližších.