Ten pocit určite každá z nás dobre pozná. Pred vášnivou nocou sme na jednej strane celé nedočkavé, no na tej druhej nás ustavične prepádajú myšlienky o tom, ako rýchlo môžeme naše romantické chvíľky pokaziť. Avšak, tu je jedna dobrá rada, milé dámy. Verte, že mužom ani jeden z týchto prehreškov nevadí.

via GIPHY

1. NEZOSÚLADENÉ TRVANIE

Stačí, že jeden z vás je vzrušený viac, druhý menej a veci nemusia dopadnúť tak, ako by sme si priali. Avšak, nebojte sa, týmto sa svet nekončí. To, že vaše vyvrcholenie príde skôr alebo neskôr, než vyvrcholenie vášho partnera nie je dôvod na to, aby váš partner nadobudol pocit, že sex s vami bol zlý.

2. SPÁROVANÁ SPODNÁ BIELIZEŇ

Verte, že ani rozdielna podprsenka a nohavičky nie sú dôvodom na paniku. Mužom je to, takpovediac, jedno. Oveľa podstatnejšie je pre nich to, čo ukrývate pod týmito zanedbateľnými kúskami oblečenia. Tak im to teda ukážte!

3. NEPOSLUŠNÉ PRSIA

Nie každá z nás má to šťastie, že naše prsia poslúchajú na slovo. Hlavne ak sú väčšie, zvyknú sa po zoblečení podprsenky rozkotúľať až tak, že by ste ich najradšej schovali naspäť do košíkov. Verte však, že by to nebolo ono. Sex má byť intímny a nahé prsia sú jeho prirodzenou súčasťou, nech už sú akékoľvek.

4. INTÍMNY ZOSTRIH

Priznajme si, že pred každým sexom jednoducho nemáme čas na dokonalý intímny zostrih. A hoci my sa pre to môžeme cítiť maximálne nepríjemne, verte, že pokiaľ má muž na vás chuť, toto je posledná vec, ktorá ho od svojho zámeru odradí.

Sex je o vzájomnom porozumení.
Sex je o vzájomnom porozumení.
pinterest.com/pin/318066792427705960/

foto: pinterest.com/pin/318066792427705960/

5. A ČO VLHKOSŤ?

Niektoré intímne situácie sú schopné nás natoľko rozpáliť, že priam nekontrolovateľne zvlhneme. Pre mužov to nie je žiadny problém, práve naopak! Dokáže to v nich navodiť pocit neskutočnej vášne, pocitu víťazstva a viery v to, že sú proste dobrý.

6. HLASITOSŤ NIE JE ROZHODUJÚCA

Muži majú radi, pokiaľ im ženy pri sexe dávajú najavo, že robia svoju prácu kvalitne. Jedným z takýchto signálov môže byť naše vzdychanie. Ak s tým však nie ste stotožnené, nerobte to. Váš partner určite nebude namietať, keď mu namiesto vzdychov budete šepkať vrúcne slová a blažene sa usmievať.

7. KROPAJE POTU SÚ SEXY

Niekedy sa po sexe môžete cítiť ako po zabehnutí polmaratónu. Taká vášeň dá telu poriadne zabrať! Avšak, žiadna panika. Kropaje potu sú celkom na mieste a ak vám naozaj vadia, môžete ich zmyť napríklad spoločnou sprchou.

Čítajte viac:

Sex ako riziková činnosť: POZOR na posteľové zranenia zo spálne

Sex? Radšej knihu! Aj u vás vyprchala všetka vášeň?

Lepší a kvalitnejší SEX vďaka podpätkom? Vedci hovoria jasnou rečou!

Sexi poviedka: Toto sladké pokušenie vás nenechá chladnou

Vadí-nevadí: Erotická poviedka, ktorá rozkmitá vašu fantáziu