Úprimne, máte chuť si stále zvykať vo vzťahu na niekoho nového? Nové názory, nové záľuby, nové okolie, rodina, noví priatelia. Všetko je nové, zas a znovu. Postupom času si možno začnete uvedomovať, že je to celkom únavné. Tak to poďme zmeniť! Váš vzťah predsa nemusí zakaždým skončiť, vy len potrebujete nájsť spôsob, ako si ten, ktorý máte udržať.

Čítajte viac:

Ruky preč od týchto chlapov: S nimi budete len strácať čas!

Samozrejme, nie v každom prípade sa dá pomôcť, ale častokrát sa rozchádzame príliš rýchlo a bez akéhokoľvek ďalšieho premýšľania.

ROZDIEL MEDZI ŽENAMI A MUŽMI

My potrebujeme cítiť, že nás niekto miluje a že sa máme o koho oprieť. Muži zas potrebujú mať pocit, že o nás musia bojovať a je úplne jedno s kým. Tak to jednoducho je, tieto pohnútky máme hlboko zakorenené v našom vnútri už neskutočne dlhý čas. Na tomto princípe fungovali už pravekí ľudia, a či chceme alebo nie, ich gény sa s nami tiahnu celou históriou. Nemali by sme preto hľadať vinu len v mužoch. Pokiaľ im doprajeme pocit, že už sme na nich jednoducho zvyknuté a nemusia vynakladať žiadnu námahu na to, aby nás chránili pred zvyškom sveta, vtedy väčšinou prichádza situácia, kedy ich prestávame zaujímať.

Čítajte viac:

Bláznivo zamilovaní? Najtrápnejšie prejavy lásky, ktorými otravujete okolie

Nečudujme sa, pretože im nedávame žiadnu motiváciu. Len sa zamyslite nad tým, ako to bolo s Popoluškou. Premýšľali ste niekedy nad tým, čo by s stalo, ak by sa vykašlala na čas a jednoducho by na tom plese zostala? Nejde len o to, že koniec filmu by nastal príliš rýchlo, ale s najväčšou pravdepodobnosťou by sme sa žiadneho šťastného konca nedočkali. Myslíte, že princ by bol šťastím celý bez seba, ak by sa pred ním odrazu zjavila dievčina v otrhaných šatách? Asi nie, v skutočnosti by si ju vôbec nevážil, pretože by nevynaložil žiadne úsilie na to, aby bola jeho. Ale ak vás niekto hľadá po celej krajine a zvolá pátranie najvyššieho stupňa, asi mu to dodá celkom slušný pocit bojovníka. Len to je cesta ako mohli žiť šťastne až do smrti. A aj keď je to rozprávka, jej pravý zmysel platí aj v reálnom živote. Musíme sa naučiť správať sa ako Popoluška. Ani ona princovi nepodľahla hneď. Až to, že princovi dopriala možnosť bojovať o ňu spôsobilo, že sa do nej šialene zaľúbil.

Čítajte viac:

Mužské erotogénne zóny podľa znamení: Zistite, čo ho najviac rozpaľuje a doveďte ho na vrchol

KROK ČÍSLO 2

Až potom, keď budete mať zvládnutý tento krok, môžete si dovoliť dávať najavo to, ako šialene ho milujete. A dávajte to najavo naozaj často, nech má stále na pamäti, čo všetko môže stratiť tým, že by vás vymenil za ďalšiu. Žiadne výčitky, žiadne žiarlivostné scény ani snorenie v súkromí. To že ste pre neho tá pravá dokazujte skutkami, nie slovami. A verte, že v takomto prípade vás bude milovať naozaj do konca svojho života.

Čítajte viac:

Je to muž vašich snov a budúci manžel? 10 znakov, že ON je ten pravý!