Svoje o tom vie aj jedna z ambasádoriek projektu Justwoman by Diva's - Tina Turnerová. Aby sme sa mohli sebavedome promenádovať po pláži alebo kúpalisku treba zamakať na svojej postavičke. Síce sa hovorí, že kilečko/dve navyše nikomu na kráse neuberú, povedzme si narovinu, určite sa budeme cítiť lepšie bez nich.
Že už je neskoro? Ak začnete s nami hneď teraz, o mesiac na sebe určite spozorujete výsledky. Každý týždeň sme pre vás spolu s Tinou pripravili jedno video, vďaka čomu sa spoločne dostaneme do formy.
Takže nahodíme pohodlné oblečenie, stlačíme ,,play" a ideme na to :)

Nezabudnite, že toto leto máte možnosť zažiť jedinečnú dámsku jazdu, ktorá je určená pre všetky ženy. Ak chcete využiť voľný čas aktívnym oddychom, Justwoman by Diva's je tá správna voľba. Ranná joga, 5km beh a paddleboarding sa postarajú o rovnováhu tela aj duše. Spokojná  a vyrovnaná žena dokáže naozaj očariť!
Podujatie je limitované, a preto si uchmatnite svoje miesto ešte dnes na www.justwoman.sk. A ak rady súťažíte, určite si kúpte novú EMMU, v ktorej môžete spolu s kamoškami vyhrať skvelú babskú víkendovú jazdu v hlavnom meste – EMMA vám zabezpečí ubytovanie v luxusnom hoteli, vstup na túto športovú akciu a  ďalšie darčeky. Kupujte novú Emmu a dozviete sa viac.

V prípade otázok nám napíšte na [email protected] Tešíme sa na vás!

Čítajte viac:

Staň sa súčasťou najštýlovejšej dámskej jazdy tohto roku!