POZRITE SI SEXI FOTKY ADRIANY ČERŇANOVEJ

Mojím prechodným domovom sa najnovšie stalo Los Angeles, kde teraz lietam každý druhý týždeň. Šesťhodinový let New York – L. A. mi dáva zabrať, ale musela som sa to naučiť zvládať. Na „west coast“ som si zvykla rýchlo, lebo aj keď mám celý týždeň nabitý foteniami, cez víkend idem na pláž a vychutnávam si výhody života v Los Angeles.

Niekedy je to drina

Nedávno som mala fotenie v Palm Springs, čo je mesto asi dve hodiny cesty od L. A. Nástup na pľac sme mali už o piatej ráno, pretože tam sa teploty v lete šplhajú až na 45 stupňov. A tak sa aj stalo. Išla som sa doslova roztopiť a vtedy nepomôžu ani vizážisti, ani hairstylisti. A viete si predstaviť, že to fotenie bolo nekonečné. Pri posledných záberoch som už bola poriadne zničená. Spálená, dehydrovaná a bez nálady, ale modelky musia vydržať aj najťažšie podmienky.

Adriana počas jedného z módnych fotení.
Adriana počas jedného z módnych fotení.
Instagram.com/adrianacernanova

Tajný tip na balenie

Dlhé roky cestovania ma naučili baliť sa veľmi úsporne a ak sa to dá, veci si nosím len v malom príručnom kufri. Horšie je to s kozmetikou, pretože to neustále lietanie a nekonečné líčenia spôsobili, že moja pleť je veľmi citlivá. Aj preto potrebujem zopár produktov, ktoré ma zachránia. Pri každej ceste mám poruke aspoň zopár produktov Weleda alebo Dr. Hauschka.

Bez masky neodídem

Mojou najväčšou vychytávkou sú jednorazové sheet masky. No a čo, že sa ma spolusediaci v lietadle občas zľakne, ja si ju pokojne dám na tvár aj na palube.

Kde som vlastne doma?

Niekedy mám pocit, že toho večného cestovania a premiestňovania už stačilo a že by sa mi páčil život na jednom mieste. Som síce vďačná za všetky skúsenosti, ktoré na cestách získavam, ale už by som si chcela nájsť to správne miesto na život.

Spätá s prírodou.
Spätá s prírodou.
Instagram.com/adrianacernanova

Viac foto nájdete v našej galérií .

Čítajte viac: 

Hlasujte za MISS EMMA 2017 a vyhrajte skvelé ceny! 

Daniela Peštová a Paľo Habera sú spolu už neuveriteľných 16 rokov: Pozrite sa, ako im to pristane!

FOTO vnútri Topmodelka Michaela Kocianová prekvapila fanúšikov: Ukázala tehotenské bruško!

To vážne? Modelka a Miss World Taťána Kuchařová najradšej chodí v teplákoch a ochotne kydá hnoj

Topmodel Miro Čech odkrýva zákulisie svetového modelingu: Toto zažijete len v Los Angeles!