Určite ale budete súhlasiť, že večerné nájazdy na chladničku nie sú správnou voľbou. Rovnako ako stravovanie v rôznych fastfoodoch. Najdôležitejšie je počúvať svoje telo. Pretože práve ono je najlepším radcom. Netreba preto prehliadať to, čo vám hovorí. 
V tomto videu vám Tina prezradí práve niečo o stravovaní a výbere jedálnička. Ak je vaše telo zvyknuté na určitý príjem stravy, nemali by ste to zo dňa na deň meniť. Rovnako ako sa vám nepodarí schudnúť alebo nabrať svaly za jeden deň, nepodarí sa vám ani naučiť novým návykom. Je to proces, na ktorom treba pracovať. Na začiatku musíte na túto zmenu nastaviť svoju myseľ. Keď sa vám to podarí, máte vyhraté. 

Začnite spolu s nami

Justwoman by Diva´s – deň, ktorý patrí nám, ženám, môže byť pre vás vynikajúcim odrazovým mostíkom. A čo je hlavné, nebudete v tom samé. Spoločne pri rannej yoge nadobudneme vnútornú rovnováhu a načerpáme energiu, vďaka ktorej si tento deň poriadne užijeme. Pred obedom si zabehneme 5 km beh a v poobedňajších hodinách si vyskúšame paddleboarding. Ak ste to ešte nikdy nevyskúšali, verte, že je to nielen zábava, ale aj skvelý spôsob ako posilniť celé telo. 
Okrem toho na vás čaká aj vynikajúci program ako vystúpenie vynikajúcej speváčky Mirky Miškechovej či tanečné vystúpenie. Partnerom tejto skvelej akcie je aj časopis EMMA, ktorá si pre vás pripravila skvelú vec – odfotí vás vo fotobúdke a fotku rovno aj vytlačí, aby ste mali na tento deň peknú spomienku. 

Top deluxe balíček pre vás

Ak ste tak ešte neurobili, navštívte stránku www.justwoman.sk a registrujte sa ešte dnes. Okrem dňa plného zážitkov a dobrej nálady sme pre vás pripravili aj neodolateľný top deluxe štartovací balíček. Nájdete v ňom svoje jedinečné štartovacie číslo, športové tričko značky Reebok, karimatku, vstup do fitness centra Fit up, letné tetovačky Kattiva, pitný režim od Diva´s for women a veľa ďalších malých darčekov od našich partnerov. Okrem toho vám to všetko zabalíme do štýlového sackpacku v dizajne Justwoman. 
Pre viac informácií navštívte náš web alebo facebook, kde sa môžete zapojiť do súťaží o skvelé ceny. Ak vás zaujíma niečo konkrétne, napíšte nám na [email protected]. Tešíme sa na vás v sobotu 15.7.2017 v areáli Veľkého Draždiaku. Nezabudnite si so sebou okrem svojich kamarátiek priniesť dobrú náladu. 

Čítajte viac:

Začnite behať správne s Tinou

Získajte balans a staňte sa SUPer ženou!

Nadobudnite rovnováhu a cíťte sa skvelo!

Vyrazte na dámsku jazdu sebavedomé a krásne!