Baran 21. 3. – 20. 4.

Prácu prevezmite do svojich rúk, nič vám nespadne pred nos. Hoci väčšinu mesiaca budete cítiť dostatočnú silu aj chuť, v závere augusta vás prepadne nervozita. Vo firme nastane chaos, ktorý vám psychicky nebude robiť dobre. Ak je vo vašich silách, aby ste veci lepšie zorganizovali, neodkladajte to. No ak je príčina zmätku mimo vás, snažte sa do nej nezapájať. Pomôže tiež, ak nebudete robiť unáhlené rozhodnutia, ale radšej počkáte a dobre si to premyslíte. Súkromie bude oveľa zaujímavejšie ako práca. August poskytne nezadaným množstvo príležitostí na zoznámenie, nerobte si však nádeje na dlhé trvanie. Stabilným párom pomôže viac času vo dvojici.

Býk 21. 4. – 21. 5.

Koniec leta bude pre vás znamenať nové začiatky. V práci sa vyskytne príležitosť na zmenu pozície. Nesnažte sa kvôli úspechu potopiť kolegov, naopak, pevná spolupráca s nimi môže byť dôvodom, prečo sa vám v kariére polepší. Ak váhate s dovolenkou, nebojte sa dopriať si oddych. Ak ste momentálne samy, prijmite pozvanie na oddych aj od menej blízkych známych. Práve tak sa môžete zoznámiť s novými ľuďmi a nikdy neviete, kde na vás čaká láska. Aj dlhodobejším vzťahom pomôže vyraziť si do spoločnosti, s partnerom či bez neho. Inak vám hrozí stereotyp, ktorý by na jeseň mohol mať nepríjemné dôsledky. 

Blíženci 22. 5. – 21. 6.

Ak túžite po zmene, je na ňu ideálny čas. Všetko, na čo siahnete, sa premení na úspech. Platí to o pracovnej i o súkromnej sfére. V kariére rozbehnete plány, ktoré ste mali už dlhšie v hlave. Nemusia sa týkať len jedného pracovného smeru a ak podnikáte, šanca na úspech je o to vyššia. Dovolenka nebude preto vašou prioritou. Čas strávený prácou môže zneistiť partnera a vyvolať neoprávnenú žiarlivosť. To je však jediný mrak na obzore. V rodinnom kruhu sa budete cítiť príjemne, príbuzní vás prekvapia veľkou súdržnosťou. Dozviete sa dokonca o komplimentoch na vašu adresu, ktoré vám padnú veľmi dobre.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.