POZRITE SI SEXI FOTKY ADRIANY

MODELING JE DIAGNÓZA

Aj ja som sa v mojich modelingových začiatkoch cítila stratená. Áno, vyzerá to tak, že je to super džob, lebo veď modelky stále niekde cestujú. Dostanú sa do krajín, ktoré len tak hocikto nenavštívi, vidia zaujímavé miesta, veľké metropoly, nádherné pláže, spia v luxusných hoteloch. To znie naozaj lákavo, ale viete, čo všetko pre to treba urobiť? A nie každá modelka sa na tieto miesta dostane. Najskôr musí obísť desiatky kastingov, vidieť desiatky klientov a až potom, keď sa klientovi na tú prácu zdá vhodná, zabookuje si ju. A potom hor sa na cestu. Mimochodom, ja cestujem dlhé hodiny lietadlom a tisícky kilometrov len kvôli jednému či dvom dňom fotenia. Minulý mesiac som takto išla na Filipíny na dva dni, čakal ma štrnásťhodinový let a navyše som mala horúčku. A radšej nebudem pripomínať, že fotenie neprebiehalo na krásnych filipínskych plážach, ale v štúdiu.

Instagram.com/adrianacernanova

NA CESTÁCH STÁLE SAMA

Ale práca je práca a ak ju odmietnem, za mnou sú tisícky ďalších modeliek, ktoré ma rady zastúpia. A čo je najhoršie, na tieto cesty dievčatá vyrážajú samy, takže ani ja sa nemám s kým podeliť o zážitok z krásnych exotických miest. A aj na tých mi robí spoločnosť tím ľudí, ktorých vidím prvý raz v živote. Ak chce modelka získať dostatok práce, má väčšiu šancu, ak sa presťahuje do mekky módy, ako je Paríž, New York či Londýn. Tak, ako som to urobila ja a dnes žijem vo Veľkom jablku. Keď som sem pred siedmimi rokmi prišla prvýkrát, ani mi nenapadlo, že v tomto meste strávim nasledujúce roky. Začiatky neboli ľahké. Cítila som sa sama, trvalo mi dlho, kým som si našla okruh kamarátov, nevedela som, komu môžem veriť, a bola som tak ďaleko od rodiny a blízkych. Ale neľutujem, veľa ma to naučilo a treba ísť ďalej.

NAJŤAŽŠIA VEC NA MODELINGU? 

Prijať neúspech. Stáva sa to každému a často sa to stalo aj mne. Tri hodiny som čakala na kastingu a potom sa na mňa klient ani poriadne nepozrel, len mi so sladkým úsmevom povedal – „Thank you for coming.“ Každý klient či značka totiž hľadajú niečo iné, takže si z toho netreba robiť ťažkú hlavu. No veľa mladých dievčat to nechápe, stále sa trápia a myslia si, že nie sú dosť krásne alebo štíhle. A samotné fotenie? Keď už uspejem na kastingu a konečne mám istú prácu, aj tam ma čaká kopa prekvapení.Veľakrát sa mi stalo, že fotenie sa skončilo v úplne inom čase, ako bolo naplánované, lebo fotografovi sa pokazil objektív alebo do štúdia nedošli tie správne šaty, prípadne bolo zamračené, tak sme čakali na trochu slnka. A fotenie plaviek na jesenných plážach v Portugalsku, kde je poriadna zima, alebo fotenie kožuchov v horúcom Kapskom Meste je už taká modelingová klasika. Nech si niekto povie, že je to postavené na hlavu, my vieme svoje. Tento džob má veľa mínusov aj nástrah a je to fakt ťažká práca, aj keď veľa ľudí si myslí opak. No aj tak som za ňu vďačná, lebo mi otvorila veľa dverí a možností. No stále platí, že za tými najúspešnejšími modelkami stojí kopa driny, odriekania a disciplíny.

Viac fotografií nájdete vnašej galérií

Čítajte viac:

Ako sa obliekajú krásky z modelingu? Super triky priamo z NY prezradila tomodelka Adriana Čerňanová

Sexi Adriana Čerňanová odhalila krutú pravdu o modelingu: takto žijú topmodelky!

Po rozchode s priateľom je ako vymenená: Z missky Barbory Franekovej je takáto sexi kosť!

Vianočný ošiaľ zasiahol aj naše celebrity: Ako sa pripravujú na najkrajšie sviatky v roku?

Vianočná EMMA zahreje, inšpiruje a urobí radosť. Rozbaľte si v nej ako darček náramok pre šťastie