Takto budete vyzerať MLADŠIE

Ružovkasté pery ako Keira Knightley (37)

Nežné tóny ružovej opticky zväčšujú pery, zjemnia línie a tvár nadobudne mladší výraz. Vrásky v okolí úst sa nesnažte prekrývať vrstvou púdru, dosiahnete opačný efekt. Pred líčením aplikujte na túto oblasť očný krém s kyselinou hyalurónovou, ktorá pokožku pekne vypne. Do stredu nalíčených pier naneste transparentný lesk, ktorý šikovne odvedie pozornosť od liniek a vrások. Na herečke Keire Knightley môžete vidieť, že svetlé rúže dodávajú výrazu mladistvú iskru.

Keira Knightley
Zdroj: getty images

Penélope Cruz (48) a jej vlasové premeny

Tupo zastrihnuté dĺžky sú trend, no rovnako nevyjdú z módy ani spostupnené pramienky okolo tváre. Prečo je to tak? Prestrihané účesy pôsobia ležérnejšie, živšie a odvádzajú pozornosť od vrások v okolí úst a očí. Naopak hladké účesy v jednej dĺžke tento problém zdôrazňujú. Na herečke Penélope Cruz (48) jasne vidieť, aký účes ženu omladí a aký pridáva roky.

Penélope Cruz
Zdroj: getty images

Reese Witherspoon (46) a jej dievčenské líčka

Pri líčení nepodceňujte farbu na líčka. Svetlé tóny ružovej a oranžovej dodajú tvári sviežosť, lícnym kostiam plnosť. Tmavšie odtiene naneste na partie, ktoré chcete opticky potlačiť – napríklad pozdĺž sánky, aby ste zjemnili jej línie a zamaskovali výraznú či dvojitú bradu. Svieže ružové líčka sú poznávacím znamením večne mladej herečky Reese Witherspoon, ktorá v marci oslávi už 47 rokov.

Reese Witherspoon vo svojich 46 rokoch vyzerá ako dvadsiatnička.
Zdroj: redbookmag