Filmová Hermiona si prešla mnohými premenami, ako sa na správnu hviezdu šoubiznisu patrí. My sme si posvietili na jej obľúbené vlasové stylingy, ktoé rozhodne stoja za inšpiráciu.

Najnovšie sa rozhodla zhodiť pomerne dosť centimetrov zo svojej dĺžky vlasov a stavila na obľúbený bob. Pred pár dňami zverejnil fotku na Twitteri jej osobný publicista Luke Windsor. Komentár k fotke bol stručný a výstižný: "Úžasná žena. Úžasný nový účes:" Lepšie nový look nemohol popísať . Preto si ho aj najala!

Premiéru mal aj na Twitteri.
Premiéru mal aj na Twitteri.
profimedia.sk

Radikálne skrátenie sme už u Emmy videli v roku 2010, kedy vlasy zhodila až na ultra krátky pixie zostrih. Ten si zaobstarala hneď po tom, ako nakrútila poslednú časť filmovej série o Harrym Potterovi, ktorá ju preslávila.

V roku 2010 prekvapila krátkym pixie zostrihom.
V roku 2010 prekvapila krátkym pixie zostrihom.
profimedia.sk

Posledné mesiace ju na červenom koberci nevidieť, keď sa však objaví na verejnosti, vždy je dokonale upravená. Tento rok holdovala jemne dlhším vlasom, ktoré upravovala do rôznych výčesov a strapatých drdolov. A obľúbila sa aj falošný bob, ktorý mala bez ostrihania. Učesať si ho môžete aj vy podľa ľahkého návodu, ktorý nájdete TU.

viackrát stavila aj na falošný bob.
viackrát stavila aj na falošný bob.
profimedia.sk

Foto: profimedia.sk, Twitter

Viac účesov Emmy Watson si môžete pozrieť v našej fotogalérii. 

Čítajte viac:

Emma Watson je módnou ikonou: Inšpiruj sa jej elegantným štýlom!